PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35065}
7,0 42 973
oceny
7,0 10 1 42973
6,2 9
ocen krytyków
The Ring Krąg
powrót do forum filmu The Ring - Krąg

Chyba będę tu jedną z nielicznych osób, które nie pochwalą tego filmu. Zwyczajnie nie podobał mi się. Chyba tylko raz lekko przestraszyłem się, ale w ogóle to film był momentami śmieszny. Moim zdaniem był niedopracowany, a muzyka jakaś taka denerwująca. Nie chce oglądać amerykańskiej wersji, ale naprawdę na tym horrorze zawiodłem się.

użytkownik usunięty
982a

odp
Najwidoczniej nie zrozumiałeś filmu i tym samym nie byłeś w stanie docenić ascetycznych (ale jakże sugestywnych) zdjęć ani mrocznej muzyki. Obejrzyj sobie "Nightmare on Elm Street" - napewno wyniesiesz z niego więcej wrażeń.

ocenił(a) film na 6

na pewno piszemy osobno...
Nie wiem czemu piszesz bym obejrzał sobie ten film. To trochę niemłe. Wygląda na to, że nie mam prawa napisać, że film nie podobał mi się, bo wychodzę na głupca, który nie potrafi czegoś zrozumieć ani docenić. Tak jakby już gust nie miał znaczenia. Jeśli film jest dobry, mądry i wspaniały to każdemu człowiekowi musi się podobać? I czy z tego powodu należy mu wysyłać dokuczliwe teksty? Najwidoczniej nie rozumiesz, że ludzie różnią się gustem i nie jesteś w stanie docenić, że ktoś ma inne zdanie...

982a

...
No cóż, ja umiem docenić, ale [wiedz, że nie mam zamiaru cię poniżyć, ani wyśmiać] wygląda na to, że nie masz wyobraźni, skoro ten film cię nie zafascynował. Pracowały nad nim setki psychologów, jeśli chcesz obejrzeć typowy amerykański film z krwią, wyprutymi flakami itp., to polecam ci amerykańską wersję. Być może wtedy nie będziesz zwracał uwagi jedynie na efekty specjalne, lecz na fabułę. Ale to chyba niemożliwe, bo moim zdaniem amerykanie nie umieją zrobić dobrego filmu, nawet kopii... Ale każdy ma swoje zdanie i uszanujmy to.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones