PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 398
ocen
6,9 10 1 221398
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Kiedy wracaliśmy z zielonej szkoły w podstawówce (wesoła grupka 9- latków), kierowca autokaru postanowił nas uciszyć, puszczając ten film. Przez kolejne minimum kilka miesięcy nie potrafiłam zasnąć bez rodziców ze strachu przed Samarą. Od tego czasu nienawidzę horrorów typu "Ring", czy "Klątwa", z przewijającym się motywem ciemnowłosej dziewczynki w białej szacie... Mimo, że jestem już dorosła, dalej miewam lęki.
Być może gdybym miała szansę obejrzeć go dopiero teraz, oceniłabym go obiektywnie, ale pozostawiam bez oceny. Nienawidzę tego filmu.

raveleina

Hahaha. Wybacz, ale pozwoliłam sobie na śmiech. Swoją drogą, gdzie ten facet miał rozum żeby puszczać taki film dzieciakom? Ja po jednym odcinku Z Archwium X gdzie tam dokonywali ekshumacji, to zaczęłam się bać cmentarzów, trumien, trupów. Jakby tego było mało po jakimś czasie (lata 90 to jeszcze były) właśnie widziałam kości za kościołem, które leżały obok przeniesionego nagrobka. Koszmar

ocenił(a) film na 7
joka_2

Trauma z dziecinstwa przeniesiona do doroslego zycia nie jest ani czyms glupim ani niezwyklym. Wiielszosc fobii tak wlasnie sie zaczyna

Dealric

Hm, ale czemu to piszesz? Ja nie powiedziałam, ze to głupie i niezwykłe. Zaśmiałam się z tego, że dorosły facet puścił horrora młodym dzieciom, bo gdzie miał rozum?

ocenił(a) film na 7
joka_2

Ach Myślałem, że śmiejesz się z jej strachu mimo dorośnięcia.

Dealric

Nie, przecież sama napisałam, że miałam podobnie. Chyba nie czytałeś mojego postu pod postem założyciela tematu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones