PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 505
ocen
6,9 10 1 221505
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

tak na serio to w sumie biedne coś co nawet nie było straszne i ciągnęło się i ciągnęło aż marzyłem, żeby się skończyło.
Przestraszyć się szło tylko jak szklanka albo grabie spadły albo jak drzwi trzasnęły nagle. Taki fajny temat na psychotyczną opcję z mokrą nieumarłą dziewczynką tak zrąbany przez przerost bezsensownych dialogów nad tym na czym powinien polegać horror czyli budowaniem klimatu...

ocenił(a) film na 7
wojtekzak_47

Z pewnością to jest horror, aczkolwiek ma w sobie coś z dramatu. :)

ocenił(a) film na 10
Vanessa17

dokładnie;) mnie ten film gorzej smuci niż straszy

ocenił(a) film na 8
wojtekzak_47

Może ten film jest po prostu dla ciebie za trudny ? Nie zastanawiałeś się nad tym ?
Ten film [w odróżnieniu od większości horrorów] ma głębię ,i ten wspaniały mroczny ,przygnębiający klimat .
Prawdziwy horror nie może straszyć krwią ,flakami ,prawdziwy horror ma straszyć właśnie [jak to ująłeś ] ,,trzaśnięciem drzwi''
Dam ci radę ,poczytaj trochę książek ,bo twoja gramatyka jest na poziomie przedszkolaka :)
Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 4
StephenKing19802013

MA GŁĘBIĘ MÓWISZ? CO JEST TĄ GŁĘBIĄ? xD uwielbiam filmwebowych intelektualistów, którzy zawsze widzą głębię w głębi i brak oczytania drugiego użytkownika :P
TWOJA GRAMATYKA JEST ZA TO NA POZIOMIE WAJDY (ANDRZEJA, MISTRZA TWOJEGO ZAPEWNE)
Idź czytać Paulo COELHO jak szukasz intelektualnej głębi gimbusie :D

ocenił(a) film na 8
wojtekzak_47

Gimbusie ? Doprawdy ? Proszę nie pogrążaj się :)
Wybacz lecz data 1980 nie jest przypadkowa .
Od razu widać ,że masz manie wyższości ,jak i również masę kompleksów ,których ''nieogarniasz'' [usłyszałem ostatnio to słowo od jednego z twoich ...zapewne...równieśników ]
Co ty tu mi o poezji pier*olisz ? Z czym do ludzi ? Co ma piernik do wiatraka ? Poezje bardzo lubię ,ale jak mniemam nasza dyskusja powinna dotyczyć filmu .
Wajda ? ...
Dałem ci tylko ,i wyłącznie radę ,popracuj nad gramatyką ,jak komuś taki tekst napiszesz ,wiesz mi ,nie weźmie cie na poważnie :)
Przeczytaj swój tekst [ten na samej górze ] ,kilka razy , a dostaniesz olśnienia , mój drogi ,niedorozwinięty troglodyto ;)
Pozwól ,że zignoruję twoje [kolejne ] wypociny .
Pozdrawiam .

użytkownik usunięty
StephenKing19802013

Nie wie ktoś o co chodziło w tym filmie? Pamiętam, że była kaseta, która zabijała. A potem było szukanie, chodzenie, jakaś studnia, nie wiadomo o co chodzi?

ocenił(a) film na 4
StephenKing19802013

:D :D :D ale masz teraz ból dupy

A film był słaby i nie trzymał w ogóle żadnego klimatu. Dokładnie, chodzili, gadali, płynęli promem, gadali, szli dalej, gadali, wrócili tam gdzie byli, gadali, rozwalili podłogę, gadali i nic kompletnie się nie działo. Nawet muzyka nie robiła nic z widzem. Nie było w ogóle żadnego budowania napięcia.

Jedyny pozytywny element to ten dzieciak z dziwaczną twarzą. On był chyba najbardziej horrorowy w tym całym filmidle, bo był dziwakiem 100% i nie wiadomo było o co z nim do końca chodzi.

EJ ALE TO BYŁ PRZECIEŻ STRASZNY HORROR BEZ FLAKÓW I Z GŁĘBIĄ NIE STEPHEN KING?
HAHAHAHHA ZIOMEK MÓWI O GŁĘBI I POEZJI I MANI WYŻSZOŚCI A MA NIKA STEPHEN KING

"NIEOGARNIASZ" RÓWIEŚNICY GIMBUSA DOPRAWDY

ocenił(a) film na 6
wojtekzak_47

Tak naprawdę ten remake jest przeciętny, bo sama historia jest typowo azjatycka, ale sposób jej przedstawienia do bólu amerykański. Wszystko mamy podane na tacy, wytłumaczone, a Samara w scenie wyjścia z telewizora wygląda po prostu śmiesznie - jak wkurzone dziecko z toną charakteryzacji na twarzy.

Japońska wersja wszystko miała stonowane, klimat był po prostu genialny, a i samej Sadako skopiować się nie da - w ostatniej scenie z nią mamy po prostu cięcie na jej oko - i to wystarczy. Nie powiedziałabym, że oryginał jest jakiś mega przerażający, ale sam klimat przyprawił mnie o jakąś gęsią skórkę - i, co najważniejsze, byłam zafascynowana tym, co dzieje się na ekranie (chociaż znałam już historię).

Aż się zaczynam bać, co Amerykanie z Shutterem zrobili...

ocenił(a) film na 10
StephenKing19802013

Przestań,przecież wiadomo że z gimnazjalistami sie nie kłóci oni zawsze będą mieć jakieś ale.
A tak poza tym,każdy może lubić ten film lub nie,chłopak wyraził opinie,nie podoba mu się,ok ma prawo mu sie nie podobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones