PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193436}

Rocky Horror Picture Show: Zróbmy to jeszcze raz

The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again
4,5 1 314
ocen
4,5 10 1 1314
Rocky Horror Picture Show: Zróbmy to jeszcze raz
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show: Zróbmy to jeszcze raz

Genialną postać graną przez Curryego zamieniono na jakąś babę, która nie tworzy nic nowego tylko nieudolnie odtwarza to, co zrobił Curry. Dla mnie clue tego musicalu była właśnie postać trans-doktora, przystojny ekscentryczny facet w makijażu, szpilkach i gorsecie - i zamienienie go po prostu na kobietę, no, nie gra. W ogóle! Mam też wrażenie, że wszystkie piosenki brzmią tak samo, nie odróżniają się od siebie.

mrugacz_iskier

Zdajesz sobie sprawę z tego, że ta aktorka jest naprawdę trans? xD

MrsWay2101

Tak, ale transseksualista, to osoba która zmieniła płeć i uważa się (w tym przypadku) za kobietę.Nijak się to ma do transwestyty, gdzie to po prostu facet przebrany za kobietę ale nadal pozostający facetem.

ocenił(a) film na 6
mrugacz_iskier

Dokładnie odniosłam takie samo wrażenie. W roli Frank-N-Furter'a Tim Curry jest po prostu niezastąpiony i nigdy nikt nie zagra tego lepiej. I zupełnie w tej roli nie pasuje mi kobieta, pomijając to, że jest to transseksualista/ka, ale nie jest to TRANSWESTYTA... A jednak między jednym a drugim jest różnica. Całą sytuację filmu wg mnie ratuje Tim w roli kryminologa. Ale to tylko moja osobista opinia ;p

ocenił(a) film na 3
mrugacz_iskier

Nie wiem czy cała, razem wzięta obsada remake miała tyle charyzmy co sam Tim Curry...
A przecież oprócz niego w oryginale był jeszcze legendarny Meat Loaf (ten od "I would do everything for love") Susan Sarandon i parę innych ciekawych postaci. Bardziej wtórne muzycznie, bez polotu, bez charyzmy i niuansów oryginału. Nie wiem, czy sam zrobiłbym lepszy remake, ale gorzej to już chyba bym nie mógł...

ocenił(a) film na 3
YouzeQ

PS. Tak, wiem kto, grał kryminologa w podróbce z 2017... Ale wiem też, że z epizodycznej postaci nie da się wycisnąć tyle co z głównej, stanowiącej istotę filmu.

ocenił(a) film na 10
mrugacz_iskier

To, że nie podoba Ci się czyjaś gra aktorska nie oznacza, że musisz zaraz obrażać, moim zdaniem zagrała świetnie, a film jest w porządku

użytkownik usunięty
mrugacz_iskier

Nie ma startu do Curryego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones