PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163544}
4,3 24
oceny
4,3 10 1 24
The Shape of Things to Come
powrót do forum filmu The Shape of Things to Come

Żenada

ocenił(a) film na 1

Przyciągnął mnie tytuł i niestety nic poza nim w tym filmie nie może przyciągnąć. Przed obejrzeniem proponuję zajrzeć na recenzję widzów na stronach IMDb, do których całkowicie się przychylam. Film z gatunku: "Dlaczego ktoś kręci takie filmy?!" lub "tyle dobrych filmów a ja oglądałem akurat ten".

Jeśli chodzi o dobre strony filmu to jest nim zakończenie. Koniec filmu to najlepsza rzecz jaka czeka widza, niestety poprzedza go przydługi wstęp (około 1h 38m).

mat_ole

moze cos blizej o czym to?

Nyarl

Ziemia jest zdewastowana po wojnie robotów. Cała ludzkość przeniosła się do kolonii księżycowych gdzie rządy sprawuje sztuczna inteligencja. Ludzkość aby chronić się przed promieniowaniem kosmicznym musi zażywać narkotyk którego jedynym źródłem jest odległa kolonia Delta 3. Na tej kolonii władzę przejmuje Omus, przerywa on dostawy leku i wysyła w kierunku księżyca flotę sterowanych przez roboty statków aby przejąć władzę nad całym układem słonecznym. Wbrew rozkazom sztucznej inteligencji w kierunku Delta 3 leci grupa śmiałków która chce powstrzymać tyrana i jego flotę.

Nyarl

Obejrzałem 30 minut póki co ale mogę powiedzieć że jest to jak narazie najtańsza i najnudniejsza podróba Star Wars jaką widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones