PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721803}
6,2 5
ocen
6,2 10 1 5

The Sinister Six
powrót do forum filmu The Sinister Six

Po The Amazing Spider-man 2 który był totalną katastrofą pod względem ekranizacji komiksu (nie licząc jednej sceny ratującej ten film a mianowicie śmierci Gwen)
Rihno jako idiota w robocie...
Electro, któremu chyba w imię poprawności politycznej zmienili kolor skóry a co gorsza był niebieski! (zgrozo!)
Strach pomyśleć jak potraktują biednego Vulture, Kravena, Octopusa i Mysterio.
Szkoda, że skład Sinister six nie jest wzorowany na pierwowzorze. Cóż, pozostaje czekać na jakieś promo w którym lepiej przybliżą albo po prostu ujawnią wygląd pozostałych złoczyńców.

AdasiekOi

Wygląd jak wygląd. Przynajmniej w nowej trylogii nie ma tak kretyńskich scen (zachowanie Parkera z Venomem było żałosne) i tak niewydarzonego głównego bohatera jak w starej, któremu się w każdej części zbierało na płacz ;_;

Dentarg

Maguire'a i tak ponosilo i w każdej części ryczał jak pipka.

AdasiekOi

Nie zapominajmy o Zielonym Goblini, który nadal upierał się, że Spidey nie chciał ratować mu życia, i nadal chciał jego krwi, mimo, że by go to zabiło. No cóż... To się nazywa ''produkcja Sony''

Anubius

The Sinister Six chyba nie będzie związane z Niesamowitym Spider Manem podobno anulowane wszystkie filmy związane z serią Niesamowity Spider Man w usuniętej scenie pokazano zamrożoną głowę Normana Osborna w tym miejscu gdzie była zbroja goblina sam aktor powiedział że jego pojawienie się w 2 części miało być tylko wstępem do jego większej roli jako Norman Osborn w 3 części szkoda że do tego nie dojdzie moim zdaniem twórcy popełnili wielki idiotyzm kasując wszystkie planowane filmy związane z Niesamowitym Spider Manem może to do nich dotrze i wznowią serię

michael325

W pewnym sensie masz rację. Powinni skończyć serię z honorem, ale z drugiej strony - cieszę się, że zobaczę Pająka w jednym filmie z Avengersami. Czekałem na Venoma z niecierpliwością - zawiodłem się, czekałem na Sinister Six - zawiodłem się, obejrzałem dwójkę TASM - zawiodłem się. Ta seria nie byla skazana na sukces, była dość słaba, ale powinni ją skończyć. No cóż, mam nadzieję, że ten nowy film o Spider-Manie wypali, ale jeśli będą chcieli robić kolejnego Spideya (oczywiście mowie o reboocie rebootu rebootu) - powinni zekranizować komiksy o Milesu i o filmoeym Parkerze zapomnieć.

Anubius

Harry myślał że krew Spidey ego mogłaby go uratować a to żeby go to zabiło to głupota.Myślał że sam lepiej wie

Anubius

Może masz rację, seria powinna zostać dokończona, ale to się po prostu nie kalkuluje: produkcja, reżyseria, aktorstwo, efekty specjalne, scenariusz, scenografia no i marketing to wszystko kosztuje i po co, po co, że film zwrócił się mniej więcej w połowie, a więc to nie ma sensu. A widok Spider - mana wśród Mścicieli to coś pięknego. Chociaż ten pomysł by wyprodukować spin - off według mnie jest po prostu do bani. no tak na zdrowy rozum to o czym to może być: Szóstka łotrów, która założyła, swój własny zespół napada na miasto i na kroku prześladuje Spider - mana. Jeżeli już chcą ich wprowadzić do uniwersum to niech będzie film o człowieku - pająku. Mniej, więcej inspirując się na Iron - manie, który niszy wszystkie zbroje i to nazywa się spektakularne zakończenie.

AdasiekOi

Electro w komiksach serii Ultimate też był Niebieski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones