PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31429}
2,6 2 682
oceny
2,6 10 1 2682
The Star Wars Holiday Special
powrót do forum filmu The Star Wars Holiday Special

mając do dyspozycji wszystkie prawa do gadżetów gwiezdnych wojen można zrobić gniota.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------
Najpierw myślałem że to będzie jakiś zlepek ujęć "Nowej Nadziei". Jednak kiedy zobaczyłem Leię śpiewającą o pokoju wszystko się wyjaśniło. Są główni bohaterowie w żenująco słabych scenach. Luke, który nieumiejętnie naprawia jakąś maszynerię. Zatroskana i rozśpiewana Leia i Han obezwładniający szturmowca. Teoretycznie to Chewie jest bohaterem tego odcinka. Zatroskana rodzinka czeka na niego w domu. Mamy scenke w kantynie. Siedzą tam wciąż Ci sami bywalcy. Właścicielka jest adorowana przez jakiegoś gościa, który pije wlewając sobie drinki na czubek głowy. Imperium wprowadziło godzinę policyjna i barmanka usiłuje wyrzucić gości z knajpki. Przy okazji śpiewa jakąś piosenkę. Synek Chewbaki ogląda kreskówkę o zdradzieckim Boba Fecie.

Czy naprawdę scenariusz do tego wydania napisał Lucas ?

ocenił(a) film na 1
torgal

Nie Lucas był zajęty pracami nad Imperium kontratakuje. A sam film powstał, bo Lucas miał umowę z FOXem, że jeśli SW odniesie sukces to musi zrobić w ciągu jednego roku następny film inaczej FOX zabierze mu prawa do sagi. Lucas wiedział, że z Imperium kontratakuje nie zdąży, więc zrobili ten film telewizyjny.

torgal

"nieumiejętnie naprawia jakąś maszynerię" - no, mnie to rozwaliło, chyba najmniej nudny kawałek tego czegoś, a nawet skłonił mnie do małej refleksji: "chyba jednak talentu do majsterkowania to on nie odziedziczył".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones