PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31429}
2,6 2 679
ocen
2,6 10 1 2679
The Star Wars Holiday Special
powrót do forum filmu The Star Wars Holiday Special

Muszę przyznać, że Lucas chyba nieźle się stara, by jak najmniej mówiono o tym filmie, bo ja po raz pierwszy natknęłam się na informację o nim kiedy obejrzałam "recenzję" Nostalgia Critica. I byłam w szoku, nie mogłam uwierzyć, że ten film jest tak beznadziejny. Widać to nawet w okrojonej wersji z komentarzami Critica. Zastanawiałam się czy nie obejrzeć całego filmu, żeby móc go ocenić na filmwebie, ale chyba nie wytrzymam tego psychicznie, więc po prostu będę udawać, że ten "Holiday special" nigdy nie powstał.

ocenił(a) film na 3
piyoko

Ja właśnie teraz oglądam NC i... jestem po prostu załamana!!! Jak można było w ogóle coś takiego nakręcić?

ocenił(a) film na 1
ma99ie95

Już wyjaśniam. Otóż Lucas miał umowę z 20 centry FOX, że w przypadku sukcesu Gwiezdnych wojen, ma wypuścić w ciągu roku kolejny film, inaczej wytwórnia przejmuje prawa do sagi. Imperium kontratakuje nie zdążyliby zrealizować, dlatego Lucas postanowił zrobić Film telewizyjny.

ocenił(a) film na 3
MistrzSeller

Po tym "dziele" widać, że nie miał wiele czasu...

ocenił(a) film na 1
ma99ie95

Generalnie sam Lucas go nie robił tylko ktoś inny. Na początku bł to ktoś wyznaczony przez niego, ale wytwórnia go zwolniła i dała film komuś innemu. Samo The Holiday Special miało być produkcją niskobudżetową.

ocenił(a) film na 3
piyoko

śmieszne jest....

piyoko

Jak to określił Nostalgia Critic.
Jar Jar Bings OK
Kaczor Howard OK
Star Wars special Wielki wstyd.
Nie mam pojęcia o czym ten specjal w ogóle jest! To jak prequele sagi. No może za wyjątkiem epizodu trzeciego, który jakoś mu się udał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones