PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761685}
6,6 3 909
ocen
6,6 10 1 3909
The Thinning
powrót do forum filmu The Thinning

Co za bzdura

ocenił(a) film na 2

Bardzo bawi mnie system, w którym te testy na śmierć i życie przeprowadza się razem w jednym przyciemnionym pokoju i mówią nie ściągać XD. Jak również ogłaszanie wyników potem w tym samym pokoju z co 4 strażnikami i nauczycielem, cóż nie zdałeś i zabijemy cie ale mam nadzieje, że wyjdziesz spokojnie! Potem ich jeszcze prowadzą razem korytarzem grupami tych, którzy nie zdali, chcecie zamieszki? Bo tak sie dostaje zamieszki. Ogólnie twórca filmu chyba co jakiś czas zapominał o co w nim chodzi. Nagle media przyjeżdżają materiały jakieś przesłuchania, to co sie dzieje w tej szkole jest chore, normalne co roczne zabijanie dzieci i 1 UCIEKŁO? Nie nie co będzie dalej oszustwo?! nie ta połowa dzieci umarła nie nie społeczeństwo na to nie poz... ah już zamienił miejscami już jest okay wszystko w porządku xd. MAMY NOWY MATERIAŁ W SZKOLE GdzIE PRzePROWadzA SIE EGZEKuCjE dZIECKO BYŁO BITE BITE POWTARzam. Nasz 1 ucieknier musiał mieć klucz, który mają tylko nauczyciele, przeszukajcie ich, a tylko wszystkich w 1 pokoju niech sobie pochodzą pogadają xd. Jakby to ma być mordowanie dzieci, a później nawet okazuje się, że ogromne fabryki (?) gdzie wykorzystują te niby zamordowane dzieci, więc śmieszne są te sceny gdzie 20 dzieci robi test z paroma strażnikami jeszcze wyczytują kto ma umrzeć i te dzieci chodzą korytarzami. Jak już nie ma się budżetu, to spokojnie można zrobić jakieś sceny w pojedyńczej salii nauczyciel 2 ochroniarzy i 1 dziecko robi test, od razu ma to więcej sensu a wątki ucieczki korupcji co tam już chcą wciąż można wplątać (przekupiony nauczyciel ochroniarz cokolwiek).

Podobają mi się również wątki:
Nauczyciela, który spał z uczennicą, wątek zrobiony tylko po to, żeby od razu przygłupi widz wiedział o no jego oszukają, ale to dobrze on zły jest.
Chłopaka sportowca, który miał podmieniony wynik na lepszy, znowu dostaje 1 scene gdzie rzuca rzeczami jakiś ludzi, żeby głupi widz wiedział, że on zły jest to nie ma co mu współczuć xd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones