PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104676}
7,5 5 182
oceny
7,5 10 1 5182
The Transformers: The Movie
powrót do forum filmu The Transformers: The Movie

Ta animacja pozostanie już na zawsze w mojej pamięci, jest to dla mnie klasyka klasyki. Kiedy byłem mały potrafiłem wypożyczyć ten film, oglądać go cały dzień, odnieść następnego dnia do wypożyczalni tylko po to, by za 5 min wypożyczyć go znowu. Wspaniała bajka. Nawet płakałem kiedy umarł Optimus Prime ;]

ocenił(a) film na 8
MonkOfWar

Zgadzam się z przedmówcą.Film świetny.Sam miałem nagraną kasetę video z jakiegoś niemieckiego kanału, którą oglądałem dziesiątki razy ( pomimo tego,że się nic nie rozumiało, ale nie to było najważniejsze jak się miało 5 lat :D ).

ocenił(a) film na 9
MonkOfWar

U mnie podobnie. :) Nawet gdy obejrzałem to ponownie po latach, to przy śmierci Optimusa miałem łzy w oczach. Pewnie po części ze względu na wspomnienia z dzieciństwa... Ale dla mnie to rewelacja. i tak już zawsze zostanie. :)

ocenił(a) film na 10
MonkOfWar

Dla mnie arcydzieło! jestem z wami !!!! Cudowna bajka!

ocenił(a) film na 10
MonkOfWar

I nawet na starych kaseciakach kolory byly zajebiste, szczegolnie tla.

peicedes

Piękne...same wspomnienia. A jak Optimus umarł to schowałam się pod stół i płakałam. :)))))))

MonkOfWar

Najlepsza bajka mojego dzieciństwa, pierwsza nie nagrywana z telewizji kaseta wideo, rewelacyjny soundtrack, który, jak sadzę, zadecydował o moich późniejszych gustach muzycznych. Same wspomnienia. :)

ocenił(a) film na 9
Sav

Elitarna bajka z dzieciństwa. Podczas seansu powróciły stare wspomnienia. Bezcenny efekt.

Autobots, transform and ROLL OUT ! :)

MonkOfWar

Film dzieciństwa tak jak widzę i dla wielu filmwebowiczów, który wpisał się na trwałe w moją pamięć, oglądany wielokrotnie przez szczenięce lata, długo mi się nie znudził. Tragiczna śmierć Optmiusa ( przed oczami mam i dziś tą scenę i muzykę ) po wcześniejszym pojedynku dwóch gigantów Transformerów. Po prostu rewelacyjny obraz z ciekawą fabułą i muzyką, 9/10. Żałuję, że dzisiejsze filmy poruszające ten temat nie dorównują mu do pięt. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
malahov89

Świetny film! Oglądany na okrągło również przeze mnie. Jednak dopiero po latach doceniłem muzykę w Transformerach. Takiego soundtracku mogą pozazdrościć nawet najnowsze kasowe produkcje. Klasyka!

ocenił(a) film na 10
Greenice

Zdecydowanie najlepszy soundtrack jaki kiedykolwiek powstał. Ten film ukształtował praktycznie cały mój kręgosłup moralny oraz gust muzyczny. Będzie to coś co kiedyś godzinami będę oglądał z moimi dziećmi.

ocenił(a) film na 8
MonkOfWar

Jest na YT i to w jakości VHS :P, także można trochę poczuć tamte klimaty http://www.youtube. com/watch?v=nrYGBtJ_2IQ

ocenił(a) film na 8
MonkOfWar

Świetna klimatyczna animacja czuć lata 80'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones