PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104676}
7,5 5 186
ocen
7,5 10 1 5186
The Transformers: The Movie
powrót do forum filmu The Transformers: The Movie

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszym fragmentem filmu jest rajd Optimusa po Autobot City i jego rozmowa z Megatronem, a wszystko to przy dźwiękach genialnej piosenki "The Touch" Stana Busha.

ocenił(a) film na 8
rycerz1984

Śmierć mojego bohatera - Starscream'a :(

ocenił(a) film na 10
Pietrzej

Dla mnie caly film jest super, a najlepsza scena jak Optiums wpada i rozwala Decepticony jeden za drugim :) a potem walczy z Megatronem

ocenił(a) film na 9
rycerz1984

Transformacja Constructiconow w Devastatora.
Prawdziwa forma Unicrona.

ocenił(a) film na 8
Mizzrym

Zmiana Megatrona w Galvatrona, oraz innych decepticonów.

ocenił(a) film na 10
Darthchop

http://www.youtube.com/watch?v=KMCN2eudD2E

Ta scena IMO rozwala wszystkie- pewnie też dlatego że Hot Road to był mój ulubiony autobot i tutaj staję się prawdziwym bohaterem :) Szkoda tylko Galvatrona który jest w ogóle moim ulubionym Transformerem :)

ocenił(a) film na 9
rycerz1984

Najlepsza scena, to początkowa. Wyłonienie się Unicrona z odmętów kosmosu i skonsumowanie planety, której nazwy na chwilę obecną nie pamiętam niestety. Majstersztyk. The Movie obejrzałem jako dziecko i film zrobił na mnie gigantyczne wrażenie. Ostatnio sobie go odświeżyłem i wciąż kopie jaja. Ten film jest ponadczasowy.

ocenił(a) film na 8
rycerz1984

one shall stand, one shall fall.
wspaniałe - najlepszy moment filmu!

ocenił(a) film na 9
rycerz1984

Transformacja Unicrona.

Dorikin

Początek jak Unicron pożera planetę,przekazanie matrixa Rodimusowi (i śmierć Optimusa),przemiana Megatrona w Galvatrona(te zaj** EFEKTY!!),momant w którym Hot Rod i Kup rozbili się na jakiejś planecie (scena z piraniami,świetna muzyka)i wiele wiele innych scen,których nie pamiętam.

rycerz1984

Popieram! Walka Hot'a z ośmiornicą, ta woda i te piranie oraz ta muzyka... ehh kiedyś to były czasy A nie to co dziś te straszydła w ogóle nie podobne do niczego a już na pewno nie do transformerów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones