PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104676}
7,5 5 182
oceny
7,5 10 1 5182
The Transformers: The Movie
powrót do forum filmu The Transformers: The Movie

Najlepszy

ocenił(a) film na 9

Transformery nigdy nie wyglądały tak dobrze jak w tym filmie. Szkoda tylko kilku autobotów które zostały zniszczone już na początku... Zresztą nie tylko ich (Starscream). W ogóle jak dla mnie za mało było robotów z pierwszego i drugiego sezonu. Ale rozumiem że ten film miał być taką "przejściówką", do trzeciego; stąd wprowadzenie nowych postaci. Generalnie super animacja, świetna ścieżka dźwiękowa, wiele niezapomnianych scen.

ocenił(a) film na 10
Endrju1606

Zgadzam się, wiele nie zapomnianych scen, a soundtrack zrobił na mnie ogromne wrażanie za czasów kiedy byłem mały. Posiadam wielki sentyment do tego filmu i szczerze polecam go wszystkim fanom starszych animacji i transformerów. Transform and roll out!

ocenił(a) film na 10
Endrju1606

Popieram, ja obejrzałem już tą bajkę około 300 razy i nadal chętnie do niej wracam co kilka dni/tygodni. Jak dla mnie najlepsza z najlepszych. Nigdy mi się nie znudzi ;) Szkoda tylko że nie zrobili więcej epizodów w takim mroczniejszym klimacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones