PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104676}
7,5 5 186
ocen
7,5 10 1 5186
The Transformers: The Movie
powrót do forum filmu The Transformers: The Movie

Nowe TFowe utwory Stana Busha

użytkownik usunięty

http://www.hasbro.com/transformers/default.cfm?page=News/Item&newsid=B1A90FA7-D5 6F-E112-4ABB11839DA8BD9D

Pod powyższym linkiem znajdziecie do ściągnięcia dwa utwory Stana Busha powiązane ściśle z tematem TF. Wielka szkoda, że nie wykorzystano przynajmniej jednego z nich w filmie.

The Touch to nowa wersja klasycznego już kawałka z TF The Movie z 1986 roku, a drugi utwór jest nowy.

ocenił(a) film na 10

Wielkie dzięki !!! Słyszałem, że Stan nagrał piosenki do nowego filmu Transformers, ale nie widziałem ich na Soundtracku. Moim zdaniem The Touch zdecydowanie powinien być w filmie !!! Respect 4 all Transformers fan:)

użytkownik usunięty
Brock_Lesnar

Jednak drugi yutwór nie całkiem nowy :P

Czytałem że to jest nowa wersja piosenki którą wykonywał na żywo na BotConie w 1997 roku. Tak czy inaczej świetna piosenka :]

ocenił(a) film na 10

Obie piosenki chodziły w takim samym brzmieniu na płytce z 1997 roku. Jeżeli chodzi o "The Touch", to ta wersja nie umywana się do orginalnej z 1986 roku, stare, ale jednak jare chciałoby się rzec. Drugi kawałek to przeróbka piosenski Stana "Ground Zero". Nie jest to nic nowego i co więcej, jest to dużo gorsze od pierwowzorów.

użytkownik usunięty
rycerz1984

Jak dla mnie nowa wersja piosenki jest lepsza niż Ground Zero. A The Touch lubię każdą z trzech wersji (86, 97, 07) każda jest trochę inna i każda jest dobra.

ocenił(a) film na 10

A ja mam takie pytanie nie do końca zwiazane z tematem. Czy znacie jakiejść miejsce typu e-sklep (Polskie) w których mozna nabyć soundtracka własnie z TYCH Transformerów z 1986 roku ?

użytkownik usunięty
Neo_

Polskie? Nie sądzę by w Polsce się to dało kupić. W Polsce nawet DVD z filmem nie ma.

ocenił(a) film na 10

Własnie to wiem... lecz może jakiś sklep polski współpracuje z zagranicznym i można u niego zakupić. W tym roku przecież wyszedł film w odnowionej wersji oraz soundtrack wzbogacony o 4 utwory. A to wszystko z okazji 20 lecia :)

ocenił(a) film na 10

serdeczne dzieki za utwory. wg mnie you got the touch z 86 powala na kolana. moment kiedy jest grana w filmie po raz pierwszy gdy optimus przybywa na ziemie i wypowiada slowa:megatron musi byc pokonany za wszelka cene po czym transformuje sie i wymiata spora ilosc deceptikonow caly czas w tle z muzyczka to dla mnie mistrzostwo swiata. nikt nie wspomnial jednak o glownym utworze calego filmu. kompletnie nie wiem kto go nagral ale od kiedy zobaczylem pierwszy raz film to sie w nim zakochalem-genialny

ocenił(a) film na 10
riddick1981

Lion - The Transformers (Theme), trzeba przyznać, że tytułowy utwór jest naprawdę świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones