PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104676}
7,5 5 186
ocen
7,5 10 1 5186
The Transformers: The Movie
powrót do forum filmu The Transformers: The Movie

Prośba

ocenił(a) film na 9

Czy wiecie gdzie można by kupić ten film. Na VHS lub DVD nie ważne.
Byłbym wdzięczny za odpowiedz na e-mail sivy80@op.pl

ocenił(a) film na 10
sivy80

No właśnie??? Również bardzo chętnie bym zakupił... Zwłaszcza to dwupłytowe wydanie okolicznościowe, które jakiś czas temu wyszło za oceanem... Ale na to Polsce chyba niestety liczyć nie można. No chyba, że przy okazji premiery filmu pełnometrażowego.

ocenił(a) film na 9
P_L_B_

Mimo wszystko polecam torrenty :)
Wlasnie sie ukazalo wydanie okolicznosciowe wraz z soundtrackiem.

sivy80

Za granicą można kupić bez problemu...

ocenił(a) film na 10
sivy80

Na www.amazon.co.uk lub www.ebay.co.uk!!

ocenił(a) film na 9
sivy80

Ja mam na VHS. Ale za żadne skarby nie sprzedam :-)

Kaseta jest już bardzo wysłużona więc będzie trzeba pomyśleć o innym nośniku. Bajka jest świetna, przypomina mi dzieciństwo i nie ma takiej opcji żebym nie miał jej w swojej kolekcji!

sivy80

ja mam na DVD-RIP - wojo-m@o2.pl

ocenił(a) film na 9
Aniolek

DVD-Ripy się nie liczą... czym tu się chwalić? Piratem?

ocenił(a) film na 9
Aniolek

ale z lektorem bo mam juz wersje z napisami:)

ocenił(a) film na 10
sivy80

w polsce oryginalnie w sklepie nie kupisz.polecam alegro. pozdrawiam

riddick1981

W Polsce faktycznie ciezko dostac niektore wydania DVD. W Irlandii wyszla wersja poprawiona cyfrowo (digital remastering) i kosztuje 8 euro.

ocenił(a) film na 9
sivy80

ja jestem szczęśliwym właścicielem wydania z roku 1991 na VHS (mnie wtedy nawet nie było w planie). Do 10 roku życia oglądałem ten film 2 razy w tygodniu, a ogólnie oglądałem i czytałem wszystko co ma coś wspólnego z transformerami:D

ocenił(a) film na 10
sivy80

dostałem w prezencie od przyjaciółki z Anglii mmm Miodzik poprostu miodzik dwupłytowe wydanie na jednej pierwowzór a na drugiej remastering w 5.1 mmm i mnóstwo dodatków brakuje jedynie polskich napisów ale skoro tak bardzo chcesz ten film to żadne napisy i lektor nie są Ci potrzebne... pozdro

ocenił(a) film na 10
sivy80

Sivy, wystarczy,że zajrzysz na allegro. Tam możesz kupić wydanie już po remasteringu za około 30-40 zł. Oczywiście bez polskich napisów. Bajka nigdy nie wyszła "oficjalnie" z polskimi napisami. Lektor jest dostępny tylko na VHS na DVD nie było i nie ma.

użytkownik usunięty
Neo_

Ja mam sprowadzone z Anglii wydanie 2DVD (zaweira dwie wersje filmu, oryginalną i zremasterowaną):

http://images46.fotosik.pl/218/133034a3a646a25e.jpg

I do tego kopię zapasową z napisami i lektorem PL (zripowanym z VHS).

ocenił(a) film na 9

właśnie wrzuć albo daj namiary to sie dogadamy ;P

ocenił(a) film na 10
sivy80

mam na dvdi z polskim lektorem tylko jakość nie najlepsza-przegrane ze starej kasety ale oglądać idzie jakoś:P mój nr gg 8692027

użytkownik usunięty
sivy80

Najlepiej pytać o takie rzeczy na forum Polski Fandom Transformers.

ocenił(a) film na 9

ale ta strona nie jest pewna(bezpieczna)

użytkownik usunięty
sivy80

o_O what?

ocenił(a) film na 9

http://transformery.pl/forum/index.php.
Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków!
Witryna transformery.pl została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa Tego rodzaju witryny mogą próbować instalować oprogramowanie wykradające poufne dane, używające komputera do pośredniczenia w atakach lub uszkadzające system.

Niektóre szkodliwe witryny celowo rozpowszechniają niebezpieczne oprogramowanie, ale większość z nich to witryny, na które nastąpiło włamanie.
Takie dostałem ostrzezenie

użytkownik usunięty
sivy80

No to masz najwyraźniej jakiś niespełna rozumu program antywirusowy. Od początku istnienia tej strony wchodziłem na nią i nic się nie działo.

sivy80

przyłączam się do was! jak ktoś ma z lektorem to niech daje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones