PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104676}
7,5 5 186
ocen
7,5 10 1 5186
The Transformers: The Movie
powrót do forum filmu The Transformers: The Movie

Mega super cyber wypaśny film, a ścieżka dźwiękowa to rodzynek na cieście. Optimus Prime rządzi, a Megatron to rola wręcz oskarowa ;)

wingman

rodzynek?? chyba spalony! ktoś puścił sobie playliste równolegle z filmem i tyle. po prostu w tle leciały jakies piosenki - wogóle to nie było zgrane z filmem, szybkość muzyki nie ma nic wspólnego z szybkościa akcji i na dodatek zagłusza dźwieki i wypowiedzi. Jej najwiekszą zaletą było, że sie skończyła razem z filmem i mogłem przestać tego słuchać..

ocenił(a) film na 10
Pedro

zdecydowanie zgadzam sie z wypowiedzia wingmana sciezka muzyczna w filmie nie jest rodzynkiem ona jest po prostu zakurwista.zwlaszcza w momencie przylotu prime'a na ziemie i podczas jego transformacji gdy w tej samej chwili zaczyna sie kawalek you got the touch potem wiadomo co sie dzieje.oraz po koniec filmu gdy wewnatrz unicrona widzimy biegnacego rodimusa prime z tym samym podkladem muzycznym i mowiacego: Autobots transform.... coz wiecej chciec....bajka marzenie magia

użytkownik usunięty
wingman

Dokładnie, soundtrack jest REWELACYJNY :)

ocenił(a) film na 10

http://pl.youtube.com/watch?v=chpTUJrJL80

wingman

Tak jak powyżej, film jest genialny, ogladałem go niedawno po transformeresach z 2007. Mega produkcja, co prawda nie zachwyca efektami, ale czym innym. A ścieżka dźwiękowa, nie dość że naprawdę świetna, to muzyka leci przez cały film praktycznie ;)

użytkownik usunięty
spyker2_0

Wielka animacja z mojego dzieciństwa - a teksty "wyrwę ci sytem optyczny" "berylowe bzdury" czy "Ja Grimlok każe wam wykona wyrok na nich" "trochę je pokiereszujemy" są w mojej głowie po dziś dzień.

Oglądałem tą kasetę tyle razy że tak się zrypała że więcej byłow niej szarych smug niż obrazu.

A muzyka - mistrzostwo - świetnie pasowała do akcji. DObrze że postawili na rock a nie jakiś prapra newavowe techno.

Potęga - to bajka a roboty mają tak ludzkie cechy i tak zmieniają swoje skale że nawet jako dziecko zastanawiałem się jak to jest możliwe że robocik zmienia się w wielką lokomotywę zbierającą reszte deceptikonów a Megatron (Moja ulubiona postac największy twardziel obok optimusa, ultra magnusa i grimlocka)w mały pisytolecik do łapki starscreama.

Dla mnie jako dziecka była to epicka opowieśc o walce dobra ze złem, w nowych TF tego już nie znalazłem,

Aha - i apropo skali wielkoś Unicrona - raz robot wpadający przez oko jest wielkośc 30 nrazy większego statku!

Piękna bajka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones