PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104676}
7,5 5 182
oceny
7,5 10 1 5182
The Transformers: The Movie
powrót do forum filmu The Transformers: The Movie

genialna animacja i super muzyka a nie te gówno baya

ocenił(a) film na 10
BlackShit

no ten film animowany jest zajebisty, ostatnio dopadłem go w wersji hd :D a co tych nowych transformersów to się z tobą absolutnie nie zgodzę bo obie części jak dla mnie ( wielkiego fana transformersów ) są super i niemogę się doczekać 3 części ;p

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Jeśli dobrze rozumiem zasadę punktacji to jeszcze niewiele ponad 100 głosów i film wskoczy na 25 miejsce w rankingu światowym! :-)

ocenił(a) film na 10
BlackShit

Ja jakiś czas temu ściągnąłem sobie z UK specjalną jubileuszową edycję na dwóch płytach, z czego na jednej jest wersja orginalna a na drugiej remasterowana - dobrze wydane pieniądze ;) Warto czasem poszukać w aukcjach internetowych. A co do nowych transformerów to 1 mi się naprawdę podobała, ale 2 była niestety zdecydowanie słabsza przez nawał niepotrzebych wybuchów i ogólny przerost formy nad treścią. Stworzono masę nowych robotów, które pojawiają się tylko w pojedynczych kadrach, a najważniejsi są bliźniacy, czyli marna reklama GM i najmniej ciekawe z postaci. Do tego dochodzą dziury w fabule UWAGA SPOJLER/ (np skoro Megan cały film nosi w torebce kawałek iskry to czemu nie ożywią nim optimusa zamiast kombinować z matrycą?) /KONIEC SPOJLERA. Niemniej film ma też swoje przebłyski i można się na nim nieźle bawić. Mam tylko nadzieję, że 3 będzie miała więcej fabuły i może mniej robotów, ale za to lepiej nakreślonych. Jednak Transformers the movie pozostaje dla mnie ciągle niedoścignione, chociaż pewnie po części z sentymentu;)

użytkownik usunięty
Gunblade

Widziałem jedynkę, jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła ale poświęconego czasu raczej nie żałuję.

Grigorij (Rasputin?;) - byłyby niezłe jaja na FW jakby znafffcom kina nagle wyskoczyło takie coś, ale z tego co się orientuję, to aby wskoczyć do top 100 trzeba miec trochę więcej niż 1000 votów. Film niedługo sobie obejrzę, zachęciła mnie do seansu wysoka nota i recenzja.

ocenił(a) film na 10

Naprawdę warto, choćby po to żeby mieć własne zdanie. Przy okazji soundtrack też jest wart uwagi, bo to chyba jedyny film w którym muzyka leci w tle cały czas od pierwszej sceny aż do końcowych napisów włącznie;) a instrumentale Vince'a DiColi doskonale pasują do klimatu, no i oczywiście najlepszy main theme w historii transformerów. a za top 100 trzymam kciuki :D

użytkownik usunięty
Gunblade

Nie wejdzie do top100, tysiąc głosów to za mało. Ten film będzie miał podobną sytuację do Koyaanisqatsi i podobne miejsce w topświecie:
http://www.filmweb.pl/Koyaanisqatsi

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Też wolę tą animację niż te nowe kinowe przeboje... Nie mniej obejrzałem już 1 i 2, czekam na 3... Filmy są ledwie ułamkiem tej odsłony, ale i tak lubię je oglądać.

ocenił(a) film na 9
BlackShit

Ja się z tobą nie zgadzam. Uważam, że Transformers w wesji Michaela Baya są świetne, szczególnie część pierwsza, Wiek Zagłady i Ostatni Rycerz. Nie znaczy to jednak, że Zemsta Upadłych i Dark of the Moon były złe. Teraz czekam na Bumblebbe: The Movie oraz w większej mierze na Transformers 6.
Ta bajka najlepsza była na początku. Obejrzałem ją po obejrzeniu ,,Ostatniego Rycerza" ze względu na Unicrona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones