PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568228}
6,0 141
ocen
6,0 10 1 141

The Truth Below
powrót do forum filmu The Truth Below

wczoraj

ocenił(a) film na 8

przecież to wczoraj było na MTV polskim ! Dlaczego pisze, że nie było premiery ? ;/

My_Melody

no wlasnie ;/

nina5121

Również oglądałam urywek filmu wczoraj i zainteresował mnie. Nie mam pojęcia gdzie mogę go znaleźć...

ocenił(a) film na 9
Snaped

Premiera była 16 czerwca tego roku. Wysłałem poprawkę do filmweba.

Tak swoją drogą spodobał mi się bardzo. Szkoda, że Dante nie powstrzymał Jenny przed tym co zrobiła.

ocenił(a) film na 8
kubaczek

dokładnie. zaskoczyło mnie również zakończenie ...

ocenił(a) film na 7
My_Melody

myslalem ze to jakis gniot a w sumie bardzo fajny film, koniec wywarl na mnie dosc mocne wrazenie. Nie spodziewalem sie takiej koncowki. Gillian Zinser <3

ocenił(a) film na 8
kleszcz91

dzieki bogu , ze nie moglem zasnac... tak bym ominal ten film a byl bardzo dobry o_O

bulka29

Miałam dokładnie to samo. ;D Nie mogłam spać i tak przypadkowo zaczęłam oglądać. Film bardzo mi się spodobał, teraz przeszukuję internet, żeby gdzieś to znaleźć i kurde "ani widu, ani słychu"... :c :-)

ocenił(a) film na 8
BlondeVampire

dokładnie... nigdzie go nie ma chociaż można poszperać na stronie mtv

bulka29

Mam pytanie, a jak się skończył, bo obejrzałam cały , tylko końcówki nie. Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 8
frejuz

Liam zmarł, gdyż Ethan nie podał mu jego lekarstwa. W końcu stwierdzili, że pomoc nie nadejdzie i muszą się jakoś wydostać . Jenna i Dante kopali przejście zostawiając Ethana w samochodzie tak jak on ją zostawił kiedyś na imprezie ( i ją zgwałcili). Nagle pokazana jest scena gdy pomoc nadchodzi znajdują coś pod śniegiem lecz Jenna i Dante zamarzli pod pokrywa śniegu tuż pod powierzchnia, a Ethana zabił śnieg który w końcu wdarł się do samochodu. Przepraszam za błedy itd;D

bulka29

Bardzo dziękuję, za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones