PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=984}

Thelma i Louise

Thelma & Louise
7,7 75 642
oceny
7,7 10 1 75642
7,9 28
ocen krytyków
Thelma i Louise
powrót do forum filmu Thelma i Louise

...

ocenił(a) film na 10

Film manifest. Film drogi. Film o przyjaźni. Film o miłości. Film o mężczyznach. Film o kobietach. A przede wszystkim film o wolności.

ocenił(a) film na 9
olgut

"...A przede wszystkim film o wolności....", że droga ku wolności to droga ku zagładzie, taka smutna konstatacja.
Ważny film i w historii kina i w sensie kulturowym.
Czego bym o filmie nie napisał to i tak będzie nie dość. Maleńka łyżeczka dziegciu dotyczy muzyki, ta z perspektywy 2013 roku brzmi cokolwiek anachronicznie, myślę o tej napisanej przez H. Zimmera. Good night, and good luck, esforty.
9/10

ocenił(a) film na 9
esforty

Dla mnie to jedna z najlepszych ścieżek Zimmera. Film kompletny-10/10

olgut

Kocham kocham kocham ❤

ocenił(a) film na 10
Nuno33

Ja również

ocenił(a) film na 10
olgut

A reasumując po prostu świetny...:)

ocenił(a) film na 10
olgut

Tak jest! Lepiej bym tego nie ujęła! Rewelacyjny film! <3

ocenił(a) film na 10
loriencee

Dokładnie

ocenił(a) film na 4
olgut

...film o tym, babie odwaliło, odstrzeliła typa i uciekają sobie nieśpiesznie do Meksyku.

Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego drewnianego filmu. Kiepskie dialogi, niezbyt ciekawy scenariusz, emocje jak na zawodach dęcia w róg.
Wiele hałasu o nic.
4/10

ocenił(a) film na 6
olgut

Ani jedno trafienie! 1. Najwięcej dzieje się, gdy nie jadą. 2. Kto się z kim przyjaźni, bo chyba nie te kobiety, które - owszem - potrzebują się, ale to nie jest definicja przyjaźni. 3. Miłości tu nie ma. 4. Film o kobietach, no tak, ale bez mężczyzn nie było by tego filmu. 5. O wolności? Ale jaja. Chyba że za wolność uważamy łóżkowe ekscesy niemądrej kury domowej oraz bezsensowne zastrzelenie lokalnego kogucika. To dziwne, ale podoba Ci się to, czego tu nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones