PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=984}

Thelma i Louise

Thelma & Louise
7,7 75 735
ocen
7,7 10 1 75735
7,8 30
ocen krytyków
Thelma i Louise
powrót do forum filmu Thelma i Louise

Oglądałam ten film tylko dla Brada Pitta xD Jest po prostu cudowny.. :*:* może ktoś wie skąd na necie można ściągnąć ten filmik:D?? Z chęcią jeszcze raz obejrzę.. ;)

ocenił(a) film na 10
Gutka_G_

Ja też oglądałam go dla Brada Pitta. Film, tak jak i Pitt, był wspaniały.

Gutka_G_

Jeśli nadal szukasz stronki skąd można dorwać ten film to polecam torrenty. org. Ewentualnie napisz maila - jakoś Ci film podeślę.

ocenił(a) film na 10
Necoho

http://www.me-me-me.tv/images/2008/10/brad-thelma.jpg

haha mistrz

ocenił(a) film na 9
Gutka_G_

jeśli oglądając ten film Pitt sprawił, że nie dostrzegłaś nic poza nim to szczerze współczuje bo film jest fenomenalny.

ocenił(a) film na 9
Gutka_G_

"Thelma & Louise" to naprawdę świetny film. Warto go obejrzeć nie tylko ze względu na Brada Pitta :)

Bonnie_filmweb

Jak mnie śmieszą takie osoby, które oglądają film jedynie ze względu na przystojnego aktora i nie zwracają na nic innego uwagi.Jak dla mnie Pitt jest dobrym aktorem, ale jakoś za specjalnie nie ruszał mnie w tym filmie.Bardziej skupiłam się na dwóch bohaterkach i na ich ucieczce do 'wolności'.Film piekny i warty obejrzenia :) Muzyka świetna :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
agasia117

O ile Pitt jest rewelacyjnym aktorem. o tyle akurat tutaj został przyćmiony
m. in. przez Sarandon czy Madsena.

ocenił(a) film na 10
Gutka_G_

Idioci oglądać tak nietuzinkowy dramat dla średniego aktorzyny który zagrał epizod. To nie on jest siłą napędową tego dramatu.

ocenił(a) film na 9
silent_allen

co by nie mówić nie jest też średnim aktorzyną :)

Gutka_G_

Mnie się bardziej Madsen podobał, ale mam nieco więcej niż 17 lat ;]
Poza tym pisanie, że obejrzało się film, który już samym scenariuszem broni się sam (choć bez Sarandon nie byłby taki sam;) żeby popatrzeć przez chwilę na jakieś "ciacho" dziwne to trochę, ale jak napisałam mam nieco więcej niż 17 lat :] A co do Pitta, to aktor z niego niezły, ale jak ktoś wcześniej napisał, tutaj został przyćmiony. Przecież grał w sumie z 5 min, więc nie rozumiem po co się cały film męczyć? ;)

ocenił(a) film na 8
violethe

Mnie też się bardziej Madsen podobał :>

Wiesz, zawsze można sobie przewinąć na odpowiedni moment, hehe



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones