PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 828
ocen
7,0 10 1 195828
5,5 29
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat
ocenił(a) film na 10
Nadienn

Jeżeli oglądałaś Thora i znasz zakończenie Avengers/ ewentualnie fabułę tego filmu- to tak, bo Thor DW zaczyna się w tym momencie, gdzie skończyli Avengersi. Jeżeli jednak Avengersi są Tobie całkowicie nieznani - to lepiej ich zobaczyć, bo fabuły tych 3 filmów zazębiają się o siebie.

kanari

Och nie :( To co mam teraz obejrzeć zanim podejdę do Avengersów? Tylko nie mówcie że Iron Mana, bo zdecydowanie nie lubię gościa.

ocenił(a) film na 7
kanari

Kurczę. Oglądałam pierwszą część Thora, ale nie Avengersów. I tak sie zastanawiałam, czemu podczas Thora 2 nie ogarniam niektórych wątków :D

ocenił(a) film na 10
nasty929

No właśnie dlatego, że kontynuacją wątków z Thora są te z Avengersów- dlatego też fabularnie przechodzenie do DW jest dużym skokiem i już sam początek jest ciężki do zrozumienia: dlaczego Loki jest w kajdanach...

ocenił(a) film na 7
kanari

Zrzuciłam to na karb "oglądania dawno temu" i "niepamięci" :)

ocenił(a) film na 10
nasty929

Zawsze można wrócić do danego filmu, poza tym niektóre sceny człowiek sobie przypomina z którymś razem. Myślę,że będziesz się dobrze bawić na obu seansach :)

ocenił(a) film na 7
kanari

Właśnie przymierzam soę do tego filmu i przymierzam, ale jakoś nie miałam weny.
Dzięki za info :)

Nadienn

Już wiem! Może ktoś mi streści najważniejsze wątki z Avengers, które są potrzebne do zrozumienia Thora 2, i tym sposobem nie będę musiała tracić czasu na Iron Mana i spółkę :) Kto się podejmie tego zadania? :)

Nadienn

Nikt. Avengers to tysiąc razy lepszy film niż T2, i nikt Ci go nie zdradzi na potrzebę obejrzenia tego koszmarku. Pewnie chcesz ten film zobaczyć, ,,bo Hiddleston''. W ,,A'' jest go więcej.

Bartonson12

Nie ukrywam, że Hiddleston jest głównym powodem, dla którego decyduję się na obejrzenie 2. Po 1 nie oczekiwałam zbyt wiele i to samo otrzymałam - niewiele. Niezwykle irytujący Thor i Jane o mentalności nastolatki niekoniecznie trafili w mój gust. A Loki.... no cóż brakowało mi większego pazura, ale nie było źle, więc mam nadzieję na więcej w dalszych częściach. Lubię kiedy czarny charakter jest dobrze wykreowany.

Nadienn

No to Loki jest dobrze napisany w Avengers. W Thorze 2 jest po prostu po to, żeby zabawić żeńską widownię.

Bartonson12

Hmmm dziwne... Czyli wychodzi na to, że lepiej jest obejrzeć 'A' niż 'T2'.

Nadienn

Tak.

ocenił(a) film na 10
Nadienn

Nadienn, wystarczy,że obejrzysz Thora, Avengersów przed Dark Worldem. Jeżeli by tu można było opowiedzieć główne wątki..ale obawiam się,że to spojlerowanie dla tych, którzy nie widzieli tych filmów. W dużym skrócie: w Avengersach Loki jest głównym badassem i na końcu wraca z Thorem do Asgardu, w kajdankach.

kanari

Czyli jednak trzeba do tego podejść. No nic, może nie będzie tak źle. Grunt, żeby wiedzieć o co chodzi.

ocenił(a) film na 10
Nadienn

Nie będzie źle- Lokiego jest sporo, jest irytująco uroczy ,hehe:D Poza tym nie będzie tam Jane, Thor mówi swoją słynną kwestię o adopcji Lokiego, a sam villan zostaje dość porządnie smashnięty :D Powodzenia! Dasz radę :D

ocenił(a) film na 5
Nadienn

Avengers warto obejrzeć - bardzo dobry film oraz ma powiązania z kilkoma oddzielnymi seriami o bohaterach, Kapitanem (między 1 a 2 częścią), Iron Manem (2 a 3) i Thorem (1 a 2). Co do Loki'ego to w Avengersach jest go rzeczywiście sporo, w T2 raczej nieco mniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones