PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 908
ocen
7,0 10 1 195908
5,5 29
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

W Wikipedii wyczytałam o bogach i o Lokim że wojna bogów będzie w ragnaroku i Loki podobno zostanie zabity przez strażnika Haimdala (zapomniałam jak się piszę)
A Odyn chyba przez Lokiego thor będzie w prawdziwej historii walczył z synem lokiego Fenirem (też zapomniałam jak się pisze) to nie jest człowiek to olbrzymi wilk
ale jak to ma być koniec Lokiego to koniec filmów dla mnie i już avengers bez nich to nie to samo

ocenił(a) film na 8
kotka123456

Mitologia nordycka i filmy Marvela to wspólne ze sobą mają chyba tylko imiona bogów.

ocenił(a) film na 10
kotka123456

Noh, niby to prawda ale dotycząca mitologii, z którą film niewiele ma wspólnego. Inna rzecz to, czy Loki faktycznie zginie? Wiele wskazuje na to,że to na dzień dzisiejszy wątek otwarty i zakończenia mogą być trzy.Na razie Loki będzie jednym z ważniejszych graczy chyba, że okroją jego postać na rzecz innego badassa.
Jeżeli chodzi o wątek syna Lokiego- na razie jest on pod znakiem zapytania, bo Loki dziewczyny nie ma jak na razie, chociaż z nim to nic nie wiadomo :D

ocenił(a) film na 8
kanari

Tylko dla tego wilka to Loki był chyba matką...

ocenił(a) film na 10
LadyLannister

Nie, urodziła mu tego wilczka taka stara bogini, zepchnięta z panteonu starych bóstw. Loki był matką dla konia. Chociaż tak naprawdę przez kilka miesięcy mieszkał pod ziemia i wtedy żył jako kobieta.. niestety- nawet polityczna poprawność nie sprawi,że Kłamcy urosną piersi i tyłek :D

ocenił(a) film na 10
kotka123456

Heh, filmweb szwankuje? posty nie pojawiają się- to straszne :D

ocenił(a) film na 7
kotka123456

chyba jednak thor będzie walczył z innym synem lokiego jakimś wężem jormungandem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones