PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 195 880
ocen
7,0 10 1 195880
5,5 29
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na kolejne spekulację :)

Gloredhela

Ja tylko podałem info brak mi info w tej sprawie ..............

ocenił(a) film na 9
wort801

Wort to są SPEKULACJE więc tu nigdy nic pewnego .

Gloredhela

Wiem :) :)

ocenił(a) film na 8
wort801

To było bardzo ciekawe, może jeszcze jedna z pierwszych strażniczek Tesseractu

ocenił(a) film na 9
wort801

http://www.filmweb.pl/news/Chcecie+wiedzie%C4%87%2C+jak+zaczynaj%C4%85+si%C4%99+ %22Avengers+2%22-105530
Co myślicie o tym?

Faira_666

Z wcześnie na takie informacje poza tym coś mi tu nie pasuje .....

ocenił(a) film na 9
wort801

Też mi się tak wydaje. Jakby to był jakiś żart...

ocenił(a) film na 9
wort801

A mnie się wydaje że miedzy Bannerem a Nataszą jest jakaś chemia , bardziej się dziwie czemu Capitan młota nie podniesie , przecież to sama szlachetność i odwaga.

Gloredhela

Też tak myślę :) :)

ocenił(a) film na 9
wort801

A jak to było w komiksach z tym młotem , Hulk chyba dawał radę ?

Gloredhela

róznie bywało

ocenił(a) film na 9
wort801

No w filmie jeżeli ciągle będzie wściekły i nie obliczalny , to zapomnijmy.

Gloredhela

No masz racje może to nawet lepiej dla mnie

ocenił(a) film na 9
wort801

Chyba raczej całego świata ...

Gloredhela

Wypowiedziałem się za siebie za innych nie będę się wypowiadał :)

ocenił(a) film na 7
Gloredhela

w komiksach hulka to nie wiem, ale cap spokojnie dawal rade :)

ocenił(a) film na 9
Dochuu

Czemu mnie to nie dziwi ... taki krystaliczny charakter .

ocenił(a) film na 8
Faira_666

Jak dla mnie to tu jest za dużo problemów miłosnych.

wort801

News na temat nowej roli Toma http://www.filmweb.pl/person/Tom+Hiddleston-319053/discussion/Hiddleston+zagra+l egendę+muzyki+country-2460978

HiddenStone

Szkoda że jego rola nie jest w moich klimatach :)

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

Na dobranoc:)
http://youtu.be/kTe4cx2ftzM

ocenił(a) film na 8
wort801

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=101839

sea1749

dzięki za link :) Robert jest w dobrej formie oby sam iroman też był :)

wort801

Jak obstawiacie .Natalie Portman , zagra w trzeciej części ?. Czy definitywnie podziękowali jej ,za udział w filmie . Poprzez rozstanie z bogiem piorunów ??? )

blossom_3

To na razie tylko plotki, że się rozstaną, ale osobiście miałam na to nadzieję już od dawna. Nie czuje się między nimi żadnej chemii, wiele osób narzeka, że Jane zajmuje za dużo czasu na ekranie, do tego w komiksie ich związek też nie potrwał długo. Mam nadzieję na więcej Sif zamiast niej, nie tylko dlatego, że jest dużo ciekawszą postacią, ale też dlatego, że Jamie jest nieporównywalnie bardziej zaangażowana i entuzjastycznie nastawiona do swojej roli i marvelowego świata, wystarczy posłuchać ich w wywiadach. Portman tam nie pasuje, mam nadzieję, że nie zobaczymy jej już w A2.

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

No,Thor i Jane patrzą tylko na siebie nawzajem maślanymi oczami i myślą, ze się ktokolwiek nabierze.

SiostraEsmeralda

Nie posrajcie sie tą Sif ona jest okropna lepsza jest Jane a jak wam sie nie podoba to nie pglądajcie filmu bo on jest opartyna Thorze i Jane

ocenił(a) film na 10
wervia4466

Nic nie mówię o Sif :) Jakoś nie leży mi po prostu związek Thor-Jane. A co do tego, na czym film jest oparty... ja nie oglądam go bynajmniej dla nich :) każdy ma swoich ulubieńców, ale oni moimi nie są.

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

Hidden czy Portman nigdy w żadnym wywiadzie nie narzekała na to że wzięła role Jane , w końcu aspiruje do ambitniejszych ról?

ocenił(a) film na 7
Gloredhela

ona wgl w thorze 2 sie nie chciala pojawic a pierwszy scenariusz zakladal ze po wchlonieciu eteru ona bedzie 'glownym zlym' ktorego thor bedzie musial z lokim pokonac. ;o takze mogliby jej sie ladnie pozbyc a bracia dostaliby wiecej czasu ekranowego

ocenił(a) film na 9
Dochuu

Jejku to byłby już dramat na całego Thor walczy ze swoją miłością , może lepiej że scenariusz wyglądał jak wyglądał . Ale jeżeli już wtedy Jane miało nie być to Portman naprawdę nie leży ta rola . Ale czy bierzecie taka możliwość że w 3 zastąpi ją jak by nigdy nic inna aktorka , takie podmiany zdarzają się w filmach ( z Odynem tez mogą tak zrobić ) ?

ocenił(a) film na 9
Gloredhela

robili takie zmiany. Fandrala zagrał inny bohater w kolejnej części Thora, tyle, że ta postać jest mniej...widoczna. myśle, że aktorów grających Jane i Odyna nie zmienią, prędzej napiszą taki scenariusz, że tych postaci poprostu w filmie nie bedzie.

ocenił(a) film na 9
Faira_666

W Iron Man też to zrobili.

ocenił(a) film na 7
Gloredhela

nie sadze, predzej thor sie zejdzie z sif, a odyn umrze\zostanie zamieniony w cos\kogos innego przez lokiego. tamci bohaterowie byli dosc poboczni, niezbyt slawni aktorzy ich grali tutaj mamy mocne nazwiska

Dochuu

Thor nie zejdzie sie z tą posraną Sif zapomnij o tym !

ocenił(a) film na 7
wervia4466

ale czemu od razu tak agresywnie... :o ? to jest forum tu każdy ma prawo do swojego zdania ale po co od razu takie emocje?

Faira_666

Będzie w filmie trzeba poszukać na necie ;) ale nie wiem co myśleć bo ktoś walną coś że Thor z Jane mają sie rozejść ale ja osobiście w to nie wierze ich łączy wielka miłość !

ocenił(a) film na 7
wervia4466

ja słyszałam że jane ma się zejśc z tym kolesiem z którym randkowała w thorze 2...trochę mi to śmierdzi ;D

Dochuu

Też tak słyszałam. Na początku mi się wydawało, że będą z tym mieli problem, bo zrobili z nich taką parę połączoną wielką kosmiczną miłością - on dla niej prawie oddał życie, ona na niego tyle czekała i tu nagle koniec? Ale jakby się nad tym zastanowić to oni ze sobą spędzili raptem parę dni, prawie się nie znają, a Jane pasuje do Thora jak... koza do bankietu (jedyna rzecz w której się zgadzam z papą Odynem) :P
Jestem ciekawa jak "pokażą" ich rozstanie, Portman nie gra przecież w AoU, może tylko w jakiejś rozmowie Thor przyzna, że związek mu się sypie. Dochuu, są jakieś ploty na ten temat?

ocenił(a) film na 7
HiddenStone

słyszałam dwie wersje:
-Jane nie będzie w AoU a Thor tylko wspomni że rzuciła go dla tamtego i będzie przez cały film markotny
-Jane będzie w AoU ale tylko przez chwilę, razem z Thorem będą pierwszy raz w kinie

także: kij wie xD skoro portman nie chce jej grać to szkoda że nie zrobili z niej 'złodupca' w thorze skoro mieli okazje...a może Frigga by pożyła? :c

ale za to mam nowe wieści - w AoU będziemy widzieć i Asgard i Lodowe Olbrzymy :)

Dochuu

O! Podasz źródło tej informacji? Albo jak możesz to najlepiej na forum http://hiddles-army.pl/viewtopic.php?f=99&t=691&start=60#p34531 Ostatnio wrzucałam newsa z twojego Tumblra ;)

ocenił(a) film na 7
HiddenStone

dokładnie to co wrzuciłaś jest źródłem :p
był jeszcze drugi koleś i było napisane że będzie grać lodowego olbrzyma w aou :)

Dochuu

Jak na razie to tylko plotki :D mam nadzieje że tak sie nie stanie i Jane pozostanie przy Thorze :*

HiddenStone

Chorzy jesteście Jane jest super !!!! A ta cała Sif to najgorsza baba jaką widziałam w tym filmie ... czekam teraz na Thor 3: Ragnarok wy sie nie znacie

ocenił(a) film na 8
wort801

Filmik z planu A2

http://www.cinemablend.com/new/Watch-Thor-Call-Down-Lightning-Avengers-2-Set-Vid eo-43456.html

sea1749

Dzięki za link :)

wort801

Ktoś ma jakiś pomysł ???

ocenił(a) film na 10
wort801

Haaalooooo?!!!!-haaloooo?!!!-halooo?!!-haloo?!-halo?- halooo.......
Czy ta strona jest całkiem opuszczona?!

SiostraEsmeralda

Niestety tak chwilowo a co ????

ocenił(a) film na 10
wort801

Nuuuuda. Po prostu się nudzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones