PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016690}

Till

6,4 1 552
oceny
6,4 10 1 1552
6,6 12
ocen krytyków
Till
powrót do forum filmu Till

Historia, na której oparta jest produkcja, jest szokująca, wstrząsająca, wręcz zapiera dech w piersiach. Ale nie chodzi tutaj o relacjonowanie faktów, a ocenianie filmu, który został zrobiony na podstawie prawdziwych wydarzeń. Wydaje się, że obraz dość wiernie odtwarza wydarzenia - wniosek na podstawie informacji zaczerpniętych z internetu, nie tylko wikipedia. Jednak samo wykonanie pozostawia niedosyt. Ukazany ból po stracie syna głównej bohaterki z pewnością się udziela i jest odczuwalny. Aktorka stanęła na wysokości zadania i jest wyróżniającym się punktem w całej produkcji. Niestety, ale na aktorce się kończy. Cała ukazana historia nie jest tak wstrząsająca i szokująca jaka była naprawdę. Bardziej skupiono się na głównej bohaterce, niż na całym wydarzeniu. Przez to mnie osobiście historia nie ruszyła tak jak powinna. Obejrzałem obraz bez emocji. Natomiast jak poczytałem w necie, dopiero mną wstrząsnęło. A powinno być odwrotnie.... 6/10

ocenił(a) film na 7
Bambim

Sęk w tym się że to ze nie jest szokująca jest na plus, bo ta cała pompa, patetyzm jest męczący. A tutaj prosto i na temat
Rzemieślniczo super wyszło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones