PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11091}

Tim

6,6 1 443
oceny
6,6 10 1 1443
Tim
powrót do forum filmu Tim

Niezwykły film.

ocenił(a) film na 7

Film, dzięki któremu można przypomnieć sobie czasy, kiedy ludzie wierzyli w miłość, uczucia, kiedy jeszcze pokazywano ludzi starszych (bez upiększeń, takimi, jacy są) bez przejaskrawień, modnych ubrań, zwyczajne życie zwyczajnych ludzi:) Niektórzy piszą, że banalny, przesłodzony. Dla mnie to dobry film, który warto obejrzeć:)

użytkownik usunięty
kinga709

Zgadzam się z Twoimi słowami. Ten film jest po prostu życiowy.

ocenił(a) film na 7

Jak tylko zobaczyłam rodziców Tima pomyślałam, że wreszcie ktoś pokazuje ludzi takimi jakimi są, pokazuje starość, choroby, śmierć i przywiązanie. Pokazuje tęsknotę za drugą osobą. Patrzysz na kogoś i myślisz "chciałabym się przy Tobie i z Tobą zestarzeć" :) Co oznaczało miłość, chęć bycia razem w dobrych i złych chwilach. Przekłada słowa przysięgi małżeńskiej na rzeczywisty obraz:)

ocenił(a) film na 6
kinga709

Bardzo dobrze to opisałaś - tak hmm życiowo? ;-) Film bardzo się podobał. Czas, aby częściej sięgać po klasykę nieskażoną jeszcze czasami współczesnymi.

ocenił(a) film na 7
k3r10n

Dziękuję, jeśli mój opis Ci się spodobał:) Czym więcej filmów oglądam tym bardziej tęsknię za starym kinem:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

A ja ciągle liczyłem że Tim ją w końcu wyrucha :(

ocenił(a) film na 7
PositivThink

Kogoś tu ponosi:):p Nie wszyscy od tego zaczynają:) Niektórzy potrzebują też ciepła, poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji. Ale seks jest ważną częścią życia:) A tragedią jest życie ze sobą dwojga ludzi kompletnie w nim niedopasowanych:):p To już totalna klapa:p

ocenił(a) film na 7
kinga709

Zgadzam się z Tobą :) a z tym sexem to trochę żartowałem hehe, pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 7
PositivThink

Domyślam się:) Chociaż ciężej jest wyczuć kogoś intencje, odczucia ze słów pisanych. Zwłaszcza, gdy dodamy emotki, które osobiście uwielbiam:):p Również pozdrawiam i życzę zajefajego dnia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones