PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035235}

Tin i Tina

Tin & Tina
4,3 3 287
ocen
4,3 10 1 3287
Tin i Tina
powrót do forum filmu Tin i Tina

Nie do końca rozumiem, co się stało w ostatniej scenie ani dlaczego rodzice zdecydowali się na adopcję dzieci, skoro później i tak mieli swoje. Miałem wrażenie, że nie byli na to gotowi. Żona sama wątpiła w małżeństwo, a mąż za bardzo myślał o byciu głową rodziny. Co więcej, Tin i Tina zabili psa, aby ich matka była z nich dumna. Ojciec uważał, że to dlatego, że "są mali i nie wiedzieli". Rozumiem, że jako dzieciak robienie głupich rzeczy to norma, ale nigdy bym na to nie wpadł. Ostatnia sprawa, której nie jestem w stanie pojąć, to dlaczego duszenie reklamówką spełnia życzenia. Powoływanie się na Boga w tej sytuacji do mnie nie przemówiło.

ocenił(a) film na 4
KrifiZ

Ona była w ciąży, miała urodzić bliżniaki, ale poroniła i w szpitalu powiedzieli jej, że nie będzie mogła mieć już dzieci. Adoptowali zatem te dzieciaki z klasztoru. Potem jednak zaszła w ciążę, podobno dlatego, że te dzieci z klasztoru to dla niej wymodliły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones