PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035235}

Tin i Tina

Tin & Tina
4,3 3 226
ocen
4,3 10 1 3226
Tin i Tina
powrót do forum filmu Tin i Tina

Religijny bełkot, który ogląda się jakby się uczestniczyło w drodze krzyżowej. Zachowanie bohaterki pod koniec jest po prostu nielogiczne. Jak chcecie stracić dwie cenne godziny z życia to polecam.

ocenił(a) film na 6
blackfield1

Moim zdaniem jej zachowanie było skutkiem "objawienia" podczas pożaru. Zaczęła się podduszac tak jak pokazały jej to dzieci bo chciała by Bóg pomógł jej znaleźć dziecko. Po chwili dziecko zaczęło płakać więc wywnioskowała że dzieci miały rację.

Guzikowe_Guziki

Wnioskuję, że nie masz dzieci. Kobieta wie, że do domu wdarły się dzieciaki,które podejrzewała o to, że chcą skrzywdzić jej syna i nie przyszło jej do głowy żeby najpierw zabezpieczyć dziecko? Mało prawdopodobne, skoro wcześniej tak się o nie trzęsła. Rozbawiło mnie też szukanie koca w szufladzie czegoś w rodzaju sekretarzyka. No, ale od biedy mogę to zrzucić na to, że była w szoku.

użytkownik usunięty
blackfield1

Spoiler Horroru tutaj nie ma, bardziej psychologiczne tortury. I dla widza i tych dzieci w sierocińcu. Logiki u Loli, zgadzam się z przemdowca - nie ma. Najpierw jest w depresji nie chce w ogóle dzieci, mąż ja zmusza, potem pierwsze lepsze bierze w sierocińcu bez odbycia spotkań z nimi by je poznać, ale od razu adoptuje. Mimo, że teoretycznie w statystykach biorą ludzie po utracie w zaawansowanej ciąży właśnie maluchy. I są obowiązkowe te spotkania przy dzieciach starszych i zapoznania z rodziną. No ale może w Hiszpanii jest to inaczej. Okropni rodzice z nich, ON ma wsyztsko w nosie, byle mieć łatwo, czysty patriach w domu. ona nie bierze psychologa by po 1mze swoją trauma sobie dać radę, po 2. Zaaklimatyzować dzieci po religijnym praniu mózgu. Konsekwnecja są dziwne sytuację, gdzie w sumie żaden z dorosłych nie zasięga pomocy specjalisty. Pominę puszczanie horrorów tak młodym dzieciom czyy nawet tv dzieciom, co nigdy tv nie miały. Potrzebują stopniowego przedstawiania. Kończy się niebezpieczeństwem dla bobasa i oddaniem dwóch psychoaptow do... Tego samego psychicznego sierocińca bez żadnej terapii i pomocy psychologów. Dla mnie to koniec bez ratunku dla tych dzieci, brak szans na normalne życie. Sytuacja w restauracji umacnia mnie w tym, że ta para nie powinna mieć dzieci. A końcówka to w ogóle tępy majstersztyk. Straciłam 2 h życia, mogłam lego dokończyć układać.

Dno i wodorosty, nie słuchajcie ludzi, którzy wam ten film polecają. Nie będę się rozpisywał, jak moi przedmówcy, ale nie warto tego oglądać.

ocenił(a) film na 10
dorianli

Dobrze, że tego nie czytałam wcześniej, bo straciłabym interesującą produkcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones