PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10035235}

Tin i Tina

Tin & Tina
4,3 3 287
ocen
4,3 10 1 3287
Tin i Tina
powrót do forum filmu Tin i Tina

Chyba na chwilę odwróciłem wzrok albo się zagapiłem bo kompletnie nie rozumiem co tam się podziało. Do pewnego momentu to był całkiem przyzwoity może nie horror ale psychologiczny dramat o dwójce nawiedzonych dzieciaków., które zostały adoptowane przez Sylwię Spurek i jej męża (straaaaasznie ta aktorka mi ją przypomina). To było w miarę proste fabularnie i nie wymagało komentarza. Gdy szatany zostały w końcu oddane do sierocińca zaczyna sie fragment którego nie rozumiem. Baba siedzi przed telewizorem i zaczyna drapać się pod obrączką, co jej mąż odczytuje za danie sygnału do rozwodu, więc wychodzi z pokoju i idzie na dach naprawić antenę TV. Razi go piorun, umiera na miejscu a cała chałupa staje w ogniu, baba ratuje dzieciaka własnej produkcji i ucieka. Kolejne sceny to już pogrzeb a tam okazuje się nie dość, że szatany do niej wróciły to ona sama dostała rodzaju nawrócenia - prosząc o różaniec i modląc się nad grobem. Kurtyna.
Co to było?????

Ja bym ten film jakoś inaczej poprowadził, brakuje mi jakiegoś sensownego połączenia w całość. Możliwe że przegapiłem ale film nie jest tak wybitny żeby do niego wrócić.
Pomocy!!!!

Mehoweck

Przegapiłeś moment, w którym ona szukała swojego dziecka w czasie pożaru, nie mogła go znaleźć, wiec uznała że wypróbuje sposób tych nawiedzonych dzieciaków. W tym celu założyła sobie worek na głowę, zaczęła się podduszać i jak już była w stanie „ekstazy” (nie wiem jak to nazwać) to poprosiła boga o pomoc w znalezieniu dzieciaka. Wtedy mały zaczął płakać i tak udało jej się go uratować. Wtedy uznała, że te nawiedzone dzieciaki miały rację i dlatego je ponownie zabrala.

ocenił(a) film na 5
m_tyminska

Aaaa to teraz robi sens. Najważniejsza scena filmu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones