PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181137}
6,3 12 491
ocen
6,3 10 1 12491
7,1 49
ocen krytyków
Titane
powrót do forum filmu Titane

Dowcip

ocenił(a) film na 5

Po Złotej Palmie przebierałam nóżkami, żeby to zobaczyć. Oczekiwałem czegoś pomiędzy Crashem a Mięsem. Zaczęło się intrygująco, potem było obrzydliwie, nieco ironicznie i surrealistycznie, im bliżej  końca, to absurdalnie, a finał to już zupełnie durny. Wybuchnąłem śmiechem. Mistrzowski bełkot. Spojrzałem na innych, część dość poważnie, ale i desperacko szukała sensu i przesłania. Reżyserka zrobiła sobie jaja z kina i widza.

ocenił(a) film na 4
belmont33

Dziękuję. Lepiej bym tego nie ujął. Obok "Mięsa" to nawet nie stało.

ocenił(a) film na 3
belmont33

Najgorsze że takie coś może stać się szablonem dla kolejnych naśladowców, bo niestety wiecznie poszukujący metafor krytycy są zachwyceni tym gniotem, a oni przydzielają nagrody

ocenił(a) film na 2
pjacek26

dokładnie tak! Nie daje nikt poniże 7/10 - chyba ze strachu przed opinią środowiska :D

użytkownik usunięty
belmont33

Trudno się nie zgodzić z Twoją opinią, ten film, to jakieś nieporozumienie...

ocenił(a) film na 5
belmont33

Plus aktorka-krzyżówka jako skrzyżowanie Igi Świątek z Phoebe Waller-Bridge, Petrą Kvitovą i Richardem Ashcroftem :-)

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

Dla mnie rewelacja!

ocenił(a) film na 5
Ewa_517

Rzecz gustu:-)
Czy taniec na aucie może być nieseksowny? Może!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

Wariat. Albo coś się pomyliło. :)

belmont33

Widzę że prawda boli, Ty postkomunistyczny pryszczu na zdrowej d*pie polskiego narodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones