PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861020}

Tlen

Oxygen
6,0 12 436
ocen
6,0 10 1 12436
5,5 11
ocen krytyków
Tlen
powrót do forum filmu Tlen

Warto obejrzeć

ocenił(a) film na 8

Film bardzo dobry, Ciekawa historia i powoli budowane napięcie doprowadzają do zaskakującego zakończenia. Dawno nie widziałem tak ciekawej historii sci-fi nawiązującej do pandemicznej rzeczywistości, w starym stylu bez masy cgi. Osoby oczekujące kolejnej space opery się rozczarują ale fani klasyków sci-fi z lat 70, 80 i 90 będą zachwyceni :)

ocenił(a) film na 7
asd11

Wytłumaczcie jedno - dlaczego babce wciskano tak długo kit. I co jest prawdą, a co nie?

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykRomek

[SPOILER] Tłumaczyła to jej „prawdziwa” wersja. Żeby przez przypadek nie zadzwoniła i nie wyjawiła ze ludziom grozi zagłada w przeciągu dwóch pokoleń. Grali na czas żeby skończył jej się tlen.

ocenił(a) film na 7
bartoooosz

I po śmierci "prawdziwych ludzi" te klony miały przejąć ich wspomnienia?

ocenił(a) film na 7
SurowyKrytykRomek

Na to może wskazywać wykład starszej głównej bohaterki która mówi o transferze pamięci.

ocenił(a) film na 5
bartoooosz

Żeby przez przypadek nie zadzwoniła dano jej telefon. xD

Skazeusz_

Trafne spostrzeżenie. Skoro nawet nie w połowie drogi na księżyc już tracili zasięg co też jest swoją drogą dziwne. Ale skoro tak jest to ten telefon był potrzebny tylko na czas kiedy nic nie miało prawa się stać. Czyli tuż po starcie. Chyba że w procesie wybudzenia już przy planecie aby się jakoś zorganizować.

Tak samo nie widzieli asteroidy między ziemią a księżycem... Też nie realne w zasadzie.

Ja bym ten statek kolonizacyjny umieścił dalej jako reżyser. Poza układem słonecznym. Gdzie asteroida oraz znikający zasieg miałby więcej sensu.

Skazeusz_

Jest też pytanie czy wszyscy to byli klonii? Też trochę ryzykowne. Powinny być też prawdziwe osoby bo nie wiadomo jak taki klon będzie funkcjonał po czasie o systemie rozrodczym nie wspominając skoro to ma być kolonizacja. Zwłaszcza że muszą najpierw zbudować osadę.

asd11

Mam nadzieję że to nie będzie taki syf jak "Highlife" z Pattisonem. :-)

Chlor_3

Jest

asd11

Właśnie oglądam, gówno jakich wiele na Netflix

theart

Dobrze wiedzieć. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones