PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31497}

Tożsamość Bourne'a

The Bourne Identity
7,6 238 893
oceny
7,6 10 1 238893
6,8 22
oceny krytyków
Tożsamość Bourne'a
powrót do forum filmu Tożsamość Bourne'a

ale moim zdaniem twórcy wykorzystali książkę do rozgłosu.Film praktycznie w ogóle nie wiąże się
z książką która moim zdaniem była genialna i twórcy moim zdaniem nie powinni nazywać tego
filmu ,,Tożsamość Bourne'' gdyż z książką łączy go tylko tytuł i główny bohater.Nic więcej

użytkownik usunięty
dzonny96

Zdecydowanie nadużywasz zwrotu "moim zdaniem".

może i tak ale to nie zmienia faktu że film z książką łączy tylko imię i nazwisko głównego bohatera

użytkownik usunięty
dzonny96

Nie wiem. Nie czytałam. Zamierzam.

Polecam najlepsza książka z gatunku.

użytkownik usunięty
dzonny96

Właśnie problem w tym, że to raczej nie mój gatunek. Ja czytam głównie powieści o tematyce wojennej, ale może się kiedyś skuszę. Dzięki.

Polecam przeczytać, bo dzonny ma 100% racji. To się książek wcale nie trzyma.

użytkownik usunięty
PIOTREKPK19

Dla mnie to nie ma wielkiego znaczenia. Oceniam film jako taki.

ocenił(a) film na 8

uważam podobnie jak ZuzAnna, doceniam i chwalę film za to, jakim filmem jest, a nie jak bardzo lub jak mało łączy go z książką,przy całym szacunku i zrozumieniu do argumentów przedmówców...sam osobiście mam kilka zarzutów w innych ekranizacjach książek autorów których czytuję ( Ludlum raczej nie jest moim targetem), nie mniej w tym przypadku chodzi o film i jako taki oceniam wysoko...pozdrowienia :)

użytkownik usunięty
martinez_12

Pozdrawiamy również! ;))

ocenił(a) film na 10
dzonny96

Tyle że mało kto książkę czytał, Skarbeczku. Albo nawet o niej słyszał. Więc "ale moim zdaniem twórcy wykorzystali książkę do rozgłosu" to Ty między bajki lepiej se włóż.

WhiteDemon

No kilka milionów sprzedanych egzemplarzy to naprawdę mało.

ocenił(a) film na 10
dzonny96

Ale kiedy to było człowieku.

WhiteDemon

Ale to nie mów, że książkę mało kto przeczytał, bo takich ludzi jest masa.

ocenił(a) film na 10
dzonny96

W juesej może, w Polsce raczej nie.

WhiteDemon

W Polsce miliony raczej nie, ale tysiące jak najbardziej.Zacznijmy też od tego, że w Polsce ogólnie książki nie są kupowane na dużą skalę.

ocenił(a) film na 10
dzonny96

Nie wiem jaką oglądalność łącznie może mieć u nas Bourne, bo tu na Filmwebie to kropla w morzu jeśli chodzi o widzów.
Te tysiące które czytały książkę to również tylko mały odsetek.

ocenił(a) film na 6
dzonny96

Podpisuje się pod twoim komentarze, film- ciekawa sensacja, ale książka była genialna- najprościej mówiąc- zwiodłem się na nim

użytkownik usunięty
6th

A ja najpierw obejrzałam całą serię, a teraz właśnie czytam książkę i uważam, że taka kolejność to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Dzięki temu mogłam nacieszyć się filmem i docenić go jako film sensacyjny nie wkurzając się na to, że tak bardzo odbiega od treści książki a teraz czytając powieść przeżywam miłe zaskoczenie, że jest jeszcze lepsza niż się spodziewałam po obejrzeniu filmu. ;))

ocenił(a) film na 6

Masz rację, to dużo lepsza kolejność ;) Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones