PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31497}

Tożsamość Bourne'a

The Bourne Identity
7,6 238 890
ocen
7,6 10 1 238890
6,8 22
oceny krytyków
Tożsamość Bourne'a
powrót do forum filmu Tożsamość Bourne'a

tak jak w tytule tematu, jedyne co ten film ma wspólnego z trylogią to imie i nazwisko Jason
Bourne.. ;|

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

licz się ze słowami.

użytkownik usunięty
majkkeel

Rzeczywiście, dla niedorozwiniętych trzeba być wyrozumiałym. :) Jak tam World War Z? Wcale nie chłam, co? :D:D:D

smokulec, to ty jestes niedorozwiniety, skoro jarasz sie takim chlamem. proponuje przeczytac trylogie, moze wtedy zmienisz zdanie. Albo niech ci mama czyta bo sam pewnie masz z tym problemy:)

ocenił(a) film na 6

Bourne ma fabułę nieskomplikowaną, pewną zaletą jest montaż, ale to w zasadzie jeden pomysł mniej lub bardziej konsekwentnie realizowany we wszystkich częściach. Trochę efekciarstwa. I jest 10. Gust masz jaki masz, ale trollem jesteś strasznie banalnym.

ocenił(a) film na 1
majkkeel

Zgadzam się całkowicie. Ten film to jedynie jakieś tanie kino, gdzie nie ma ani słowa mowy o np. głównym bohaterze jakim jest Carlos. Gdyby nie było Carlosa to i by nie było takiej książki. W filmie nie było nawet słowa o Carlosie. W nim zgadzają się tylko imiona. Ten film bardzo mnie zawiódł, bo liczyłam na coś o wiele lepszego.

ocenił(a) film na 8
daarionaharis

Bo to film na motywach książkowych ? gdyby zrobili tak jak jest w książce to było oglądało się go nudno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones