PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31497}

Tożsamość Bourne'a

The Bourne Identity
7,6 238 893
oceny
7,6 10 1 238893
6,8 22
oceny krytyków
Tożsamość Bourne'a
powrót do forum filmu Tożsamość Bourne'a

Troszkę rozczarowałam się tym filmem. Całkiem niedawno odświeżyłam sobie ten film tylko w wersji wcześniejszej. Fabuła tego filmu tak mnie wciągnęła, że strasznie ucieszył mnie fakt, że na ekrany wejdzie ten film tylko przerobiony na czasy rzeczywiste. Ogólnie film super, dużo akcji, dobrzy aktorzy. Szkoda tylko, że fabuła tak zmieniona i okrojona. Mam nadzieję, że w przyszłości powstanie Tożsamość Bourne'a, która będzie połączeniem obydwu tych wersji.
Ogólnioe wszystkim polecam ten film, bez względu na gust filmowy będzie się podobał.
Miłego oglądania :)))

ocenił(a) film na 8
Aurora

tak, zmieniony
Wydaje mi się, że fabuła wersji z 2002 jest nie tyle okrojona, ile rozbudowane są inne elementy kosztem niektórych. Nie odwołuję się tu do powieści, bo nie czytałam, ale mogę się odwołać do wersji z 1988 roku. Mniej jest o organizacji zatrudniającej Bourne'a, natomiast wyeksponowana jest Marie - nie jest już tylko dodatkiem, staje się właściwie dość samodzielną partnerką Jasona. No i nie płacze tyle :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones