PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599836}
6,2 18 344
oceny
6,2 10 1 18344
5,8 4
oceny krytyków
Tożsamość zdrajcy
powrót do forum filmu Tożsamość zdrajcy

nielogiczny wątek

ocenił(a) film na 6

albo coś przegapiłam albo to nie ma sensu.
Gość, który chciał zastrzelić Alice po przesłuchaniu tego typka na skuterze spotkał się na pomoście z Amjad'em (czarnoskóry kolega Alice) po to aby ten przekazał mu informację a następnie go zabił. Później spotkał się z szalonym fanatykiem i powiedział mu coś zupełnie innego niż przekazał mu Amjad. Więc po co w ogóle to spotkanie na pomoście? Mógł przecież od razu spotkać się z fanatykiem bo wszystkie informacje i tak usłyszał w pokoju przesłuchań.
Ja coś pokręciłam?

ocenił(a) film na 6
asiool_89

@asiool_89 Dla mnie to tez bylo nielogiczne, tylko w druga strone, bo skoro gosc przyplynal na motorowce to przeciez nie musieli wcale porywac chlopa na skuterze tylko sie z nim spotkac tak jak spotkali sie z Amjadem a potem i tak przekazac co innego temu fanatykowy w samochodzie. Tak czy inaczej, ciesze sie ze nie tylko mi nie pasowal ten watek ;)

asiool_89

dla mnie nie miało sensu to całe przechwytywanie "tajnego kodu", którym były cytaty w fatwy, jeśli potem podstawiony kurier wsiadł do samochodu i przekazał podmienioną wiadomość bez podawania żadnych tajnych haseł. Mógł to tak po prostu zrobić bez całej tej intrygi i zabijania ludzi po drodze. Zupełnie nie miało to dla mnie sensu, tym bardziej, że pół filmu opierało się właśnie na poszukiwaniu tej "tajnej", ale jak widać całkiem zbędnej, informacji.

ocenił(a) film na 7
asiool_89

Zapewne oglądałaś film w wersji "poprawionej" przez polskiego tłumacza. W oryginale jest jasne, że głównym celem porwania jest wybadanie, czy jakieś hasła istnieją.

ocenił(a) film na 8
asiool_89

Ci z podrabianego pokoju przesłuchań nie znali hasła po którym miał być rozpoznany, że to prawdziwy kurier, dlatego ustawili spotkanie na pomoście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones