PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 63 291
ocen
7,2 10 1 63291
6,1 14
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Beznadzieja..

ocenił(a) film na 5

Masło maślane bez jakiegokolwiek sensu...Tyle w tym filmie było niedociągnięć i niedorzeczności, że nawet nie chce mi się wszystkiego wymieniać..W każdym razie odradzam, gniot.

lu87

A jakich "dorzeczności" spodziewasz się po umyśle totalnego psychola?

ocenił(a) film na 5
Pete

Moja opinia nie dotyczy głównej postaci a całej fabuły filmu, który został mocno ''skrzywdzony''.

ocenił(a) film na 9
lu87

żal

ocenił(a) film na 7
lu87

opowiedz coś więcej :) z chęcią posłucham :)

lu87

tak jakby fabuła to głównie historia wytworzona w głowie chorego psychicznie człowieka. nie rozumiem komentarzy "kiepskie zakończenie" "jak mogło zabijać dziecko" "nuda" "bezsens". film może nie jest arcydziełem. dałam 7 gdyż zakończenie (scena w samochodzie) było cienkie i gra niektórych aktorów pozostawiała wiele do życzenia, ale fabuła jest rewelacyjna. wciągnęłam się w to jak w kryminał, a na końcu??? :) rzadko filmy mimo swej prostoty potrafią zaskoczyć. polecam.

ocenił(a) film na 8
lu87

lu87 w takim razie jak to jest gniot to wymien 5 dobrych tytolow moim zdaniem bardzo przyzwoity film a nawet wiecej dobry film

ocenił(a) film na 5
zocha244

Jeżeli chcesz zobaczyć jakie filmy według mnie zasługują na dobre oceny, to zapraszam na mój profil tutaj, do zakładki ''filmy obejrzane''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones