PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 63 312
ocen
7,2 10 1 63312
6,1 14
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

10 nieznajomych spotyka się w deszczowa noc w pewnym motelu. I w miarę upływu czasu grono gości hotelowych w morderczy sposób pomniejsza się. Cała fabuła ale czy aby na pewno.

Nie chce za dużo zdradzać bo w tym filmie przede wszystkim chodzi o to by zaskoczyć widza. I myślę że większość z oglądających będzie zaskoczona. Aktorsko nie wypada źle, aktorzy to raczej 2, 3 liga ale, trzeba powiedzieć radzą sobie.

Film po 1 razie może wydawać się rewelacyjny ( efekt zaskoczenia), ale gdy ogląda się go drugi raz zaczyna zauważać się jego mankamenty. Oglądając go miałem wrażenie że to produkcja wyprodukowana prosto do telewizji na jakieś zamówienie. Mamy straszne morderstwa które de facto w ogóle straszne nie są.

Gdy cała mistyfikacja się wyjaśnia film wg mnie gubi napięcie, potwierdza to scena kończąca cały film, która wydawała mi się głupia. Nie jest to poziom siedem i milczenia owiec, które można oglądać kilkukrotnie i za każdym razem nie nudzą.

„Tożsamość” dobra na raz. ( film oglądałem 2 lub 3 razy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones