PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 63 232
oceny
7,2 10 1 63232
6,1 14
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

WoW!

ocenił(a) film na 7

Ale film! Ciekawy i wciągający. Zakończenie zaskakujące. Dobre kino, polecam :]

ocenił(a) film na 7
peza_92

kurde, a straszny jest bo chcialabym obejrzeć, ale sie boje :P nie jestem fanką horrorów i thrillerów..

ocenił(a) film na 7
maga89

Moim zdaniem straszny ten film nie jest. Scen, które pokazywałyby zabójstwa, z tego co pamiętam, nie ma. Konwencja filmu BARDZO ciekawa. Oglądaj film w kawałkach, wtedy może nie będzie straszny ;) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
peza_92

przeżyłam, dobry.. ale dla mnie to dziwny, jakiś taki przekombinowany, bo albo jest napisane ze sci-fi a skoro nie to dla mnie to jakieś mało wiarygodne, bo rozumiem,że ktoś mający SPOJLER
zaburzenia osobowości jest w jednym ciele i zachowuje się rożnie jak zupełnie inne osoby czyli raz jest łagodny a raz okrutny jak np. w Lęku pierwotnym np. ale ze jakoś tworzy inne osobowości i nimi kieruje i to w rożnych ciałach nie wiem chyba nie załapałam tego po prostu
również pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
maga89

Dla mnie to był dobry film właśnie ze względu na te niespójności, film zupełnie inny i nietypowy.
PS: I co uważasz, że był straszny??

ocenił(a) film na 7
peza_92

był ok, czasami się bałam, bo dobre było napiecie, wiesz niewiadomo co za chwilę się stanie, właśnie jeśli już to takie napięcie lubię.. ;)

ocenił(a) film na 7
maga89

Ja z kolei BARDZO LUBIĘ jak film jest mocno pogmatwany na początku a potem się wyjaśnia wszystko i ten właśnie taki jest ;)

ocenił(a) film na 7
peza_92

ja też.. ale jednak bardziej mnie przeraża jak coś jest bardziej "realne" a to.. hmm dla mnie nie jest, ale zdecydowanie dobre było to,że do samego końca nie wiadomo kto zabija ;)

ocenił(a) film na 7
peza_92

Dobry na pewno, przekombinowany troszku również... czy zaskakujący? Jak na dzisiejsze standardy raczej nie... dość szybko można było się domyślić kto jest "mordercą", aczkolwiek, to że sceny które widzieliśmy na ekranie, działy się tylko w głowie jegomościa, było troszkę nieszablonowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones