PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 63 312
ocen
7,2 10 1 63312
6,1 14
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

moja opinia

ocenił(a) film na 4

Jakoś nie przypadł mi do gustu. Zagmatwana fabuła - moim zdaniem na niekorzyść. Fakt, że chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć zakończenia. Dla mnie zbyt nierealny film. Ode mnie tylko 4/10.

ocenił(a) film na 2
Melissa86

Nierealny to mało powiedziane. Dla mnie strata czasu. Nie wytrwałem do końca, Pzdr.

użytkownik usunięty
Melissa86

mastom82, jeśli nie wytrwałeś do końca, to nic dziwnego, że wydaje Ci się nierealny. :)

Nie chcę sypać spojlerami, ale np. sny też są nierealne i jeśli w filmie pokazywany jest sen, to nikt nie twierdzi, że przez to cały film jest nierealny.

ocenił(a) film na 3

obejrzałam do końca, starałam się. Ale nie rozumiem go wcale, mimo że posiłkowałam się opiniami.

ocenił(a) film na 9
luimaster

gdybym się posłużył Waszymi podpowiedziami , to straciłbym okazję do oglądnięcia naprawdę dobrze nakręconego filmu ; a jeśli chodzi o scenariusz - daję mu 9 na 10 , właśnie za logiczne wyprowadzenie akcji. Fabuła skomplikowana a przez to nie oczywista , a nie zagmatwana - jest różnica.

ocenił(a) film na 7
Melissa86

Nie powiem, że przewidziałam wszystko i jeszcze, że byłam pewna tego co sobie wymyśliłam, ale w pewnym momencie w dużej części miałam obraz końcówki filmu, także może nie aż tak nieprzewidywalny. No chyba, że zakłada się to co reżyser nam podaje na tacy.
Według mnie warty obejrzenia i właśnie dlatego, że nie mogłam być pewna jak się skończy cały czas czekałam wymyślając kolejne teorie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones