PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37511}

Tożsamość

Identity
7,2 63 285
ocen
7,2 10 1 63285
6,1 14
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

zakończenie

ocenił(a) film na 6

film zapowiadał się dobrze ale końcówka tak marna, że dam 6..

ocenił(a) film na 6
plineq

Niestety to samo dotyczy mojej opini. Film z potencjałem ale zakończenie w ogóle nietrafione a szkoda

plineq

Dokładnie film rewelacyjny ale końcówka to kaszana straszna , nie tego się spodziewałem.

ocenił(a) film na 7
plineq

Już w trakcie rozwoju akcji niektóre sceny wydawały mi się trochę naciągane i lekko naiwne, ale sama idea była tak ambitna i tajemnicza, że nie sposób się było oderwać. Niestety zakończenie jest po prostu głupie i przywołuje na myśl produkcje klasy B, gdzie próbuje się za wszelką cenę zaskoczyć widza, choćby nawet czymś trywialnym. Oczywiście według mnie film i tak broni się tym, że pojawiają się w myślach refleksje na temat - dlaczego stało się akurat tak, a nie inaczej i dlaczego twórcy wybrali takie zakończenie, a nie inne i w ogóle sama idea filmu jest bardzo oryginalna. Jednak niestety pozostaje ten niedosyt, że mogło powstać coś wielkiego na miarę "Fight Club" lub "Mechanika", a mamy produkcję tylko wybijającą się ponad przeciętność.

plineq

A mi się zakończenie bardzo podobało, dzięki niemu dałem 9 zamiast 8.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Karool225

Lepiej być debilem niż prostaczkiem, który obraża innych bez powodu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones