PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 532
oceny
7,2 10 1 125532
5,5 11
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 10

Takie kino lubią najbardziej

ocenił(a) film na 8
Draft_style

SPOILER! Mi też się podobało, bo lubię, jak w trakcie oglądania ciągle jestem zaskakiwana i jeszcze daję się nabrać na podpuchę twórcy. Chodzi o moment, jak dwóch Martinów mówi jednocześnie to samo w tym samym czasie, a biolog stoi z otwarta buzią. Pomyślałam, że może byli jakoś połączeni, albo jeden potrafił czytać w myślach drugiego. Potem uwierzyłam, że Martin jest chory, aż nagle zaraz ktoś próbował go w tym szpitalu zabić. A mieli dokładnie te same wspomnienia, bo obaj nauczyli się ich na pamięć, słowo w słowo.

ocenił(a) film na 10
umberella

Właśnie znowu oglądałem i choć już nie ma zaskoczenia to i tak fajnie sie ogląda

ocenił(a) film na 9
Draft_style

Ja tez! Zagadka poprowadzona doskonale!

ocenił(a) film na 9
Marek32

za scenariusz 10!

ocenił(a) film na 9
Draft_style

Do końca byłem ciekaw co się dzieje i końcowe rozwiązanie mnie rozwaliło!

ocenił(a) film na 10
Draft_style

W pełni popieram! Suspens do samego końca!

ocenił(a) film na 10
Cartoon_James

Dokładnie!

ocenił(a) film na 6
Draft_style

Dla mnie troche nudny

ocenił(a) film na 10
liver128

Tak? Oj, mnie wkręcił, oczywiście najbardziej za 1 razem, kiedy nie wiedziałem jak się skończy

ocenił(a) film na 8
Draft_style

Popieram. Dziwi mnie ocena poniżej 7.5

ocenił(a) film na 10
Przemoga

Mnie też, na szczęście rośnie

Draft_style

Scenariusz filmu na poziomie 13-latka.
Sprawnie nakręcona dziecinna historyjka dla ludzi niezbyt rozgarniętych.
I tyle.

ocenił(a) film na 10
suszyMie

To nakręć "rozgarnięty człowieku" coś lepszego. Albo wymyśl taką intrygę skoro to takie prosto, skoro 13 latki to potrafią. No chyba, ze masz 10... . Na 1000 procent nie wpadłeś na zakończenie więc daruj sobie ten żałośnie pretensjonalny ton bo można paść ze śmiechu. A, i nie sil się na żadne "cięte riposty" bo jest mi kompletnie obojętne, co tam se piszą i "myślą" tacy "wybitnie rozgarnięci" "mistrzowie intelektu" jak ty...

Draft_style

Nawet średnio rozgarnięty szympans powinien zrozumieć, że nie trzeba być kucharzem żeby oceniać smak potraw w restauracji.
A o tym czy scenariusz jest głupkowaty, czy nie głupkowaty, w żaden sposób nie przesądza mniej lub bardziej zaskakujące rozwiązanie intrygi.
Żeby to zrozumieć wystarczy mieć choć garść oleju we łbie.
W twoim jest pusto i tylko echo dudni.
Jesteś idealnym targetem dla tej infantylnej historyjki, oglądaj Power Rangers i rżyj ze szczęścia.

ocenił(a) film na 10
suszyMie

każdy kto ma chociaż odrobine oleju w głowie zauważy, że nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem i odpowiedzieć na proste pytania i argumenty, a obrażanie in persona to jedyny "argument" jakim potrafi się posługiwać taki ponad-średnio rozwinięty szympans jak ty

Draft_style

Bełkot.
szkoda mi na ciebie czasu

ocenił(a) film na 8
suszyMie

to ty masz 13 lat .Pitbull. Nowe porządki Vegi dałeś 7 gwiazdek hahahahhahhahahhah tam jest scenariusz niesamowity hahhhahhaah

HV71

nie pamiętam tego filmu, ale skoro dałem mu 7, to widocznie jest lepszy niż to guano nad którym popuszczasz tu teraz z zachwytu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones