PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479133}

To już jest koniec

The World's End
6,2 24 192
oceny
6,2 10 1 24192
7,2 19
ocen krytyków
To już jest koniec
powrót do forum filmu To już jest koniec

zaskoczenie

ocenił(a) film na 7

myślę że ten film byłby lepiej odbierany gdyby w zapowiedziach nie było wzmianki o kosmitach, a film miałby być tylko alkoholową komedią z pięcioma kumplami. Takie wejście i obecność kosmitów oraz późniejszy chaos byłyby lepiej przyjęte przez widza.

użytkownik usunięty
fightClub

Zgadzam się z Tobą, niemniej film bardzo mi się podoba.

ocenił(a) film na 9
fightClub

Nie mogę się zgodzić! Gdyby "przeciągnięto" pierwszą część filmu, mielibyśmy właśnie tylko alkoholową komedię z pięcioma kumplami, których jest mnóstwo. A tak - mamy zaserwowany charakterystyczny dla "Trylogi Cornetto" pastisz amerykańskiego kina, tym razem lat 50-tych. Trąci mi też nieco "Stepford Wifes". Przeczytałem powyższą recenzyjkę przed obejrzeniem filmu i nastawiony byłem negatywnie, na szczęście film trzyma poziom poprzedników - proszę nie słuchać tego pana, druga część filmu jest znacznie zajebistsza! :D

ocenił(a) film na 7
rozkminator

Ty mnie nie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o to żeby w jakikolwiek sposób zmieniać sam film ale to w jaki sposób jest/był zapowiadany. Tak samo jak w Hot Fuzz nie jest powiedziane w opisach filmu kto jest mordercą. Tak samo tutaj kosmici mogli być takim ,,zaskoczeniem"

ocenił(a) film na 10
fightClub

Popieram i na szczescie ja podczas wczorajszego seansu mialam wlasnie takie mega WTF ;) Do samego konca nie wierzyłam w to co się dzieje na ekranie i myślałam że to będzie jakis sen albo coś innego. Dawno tak dobrze sie nie bawiłam a do filmu pewnie szybko wròce.

kath_5

Racja, film wymiata i będę wracał jak do Shaun i Hot Fuzz!

ocenił(a) film na 8
fightClub

Masz rację! Ja własnie oglądałem, ale na szczęście nie wiedziałem, że będą takie wątki. Zaskoczenie jest całkowite a humor trzyma poziom trylogii ; )

ocenił(a) film na 6
fightClub

Brytyjczycy i ich poczucie humoru w filmach po raz kolejny mnie zaskoczyły :3

ocenił(a) film na 6
fightClub

Ja akurat włączyłem ten film 5 minut po jego rozpoczęciu. Nie miałem czasu przeczytać zapowiedzi, ale patrzę - O! Simon i Nick - to oglądam!
Myślałem, że to pijacka komedia - do momentu "akcji" w męskiej toalecie w jednym z barów.
Zgłupiałem.
PS: I to wyjście Nicka z baru... powalające x)

ocenił(a) film na 9
fightClub

No nie wiem. Na "Dom w głębi lasu" to ludzie z tego właśnie powodu ostro się naklęli.

ocenił(a) film na 9
fightClub

Ja na szczęście wjechałem w ten film bez czytania recenzji i ogladania trailerów. Rozwój akcji mnie mocno zaskoczył i to baardzo pozytywnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones