PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258447}

To nie boli

Mne ne bolno
6,2 181
ocen
6,2 10 1 181
To nie boli
powrót do forum filmu To nie boli

Nie byłem w stanie przez jakiś czas uwierzyć w to, że reżyserem tego filmu jest ten sam
człowiek, który zrobił "Gruz 200". W tym filmie od początku nie dzieje się nic i tak aż do końca.
Żarty są wymuszone, sztuczne, fabuła dłuży się i jest nudna, a główny dramatyczny motyw
jest tak mało dramatyczny, że aż kibicowałem aby się w końcu coś źle skończyło.
Zdecydowanie najgorszy film jaki widziałem na Sputniku nad Polską.

ocenił(a) film na 8
leniwypizmak

Czy ja wiem? Wg mnie on może i wybitny nie jest, ale pokazuje ciekawą historię, całkiem realistyczną (co jest dużym plusem...) akcja może nie płynie szybko, ale dzieje się w tym filmie dużo rzeczy. Zależy co kto lubi :) Ja polecam!

ocenił(a) film na 6
leniwypizmak

Zdecydowanie nie powala, obok "Palacza" najgorszy film Bałabanowa.
Realizacyjnie kuleje, dialogi są dość drętwe, relacja bohaterów też nie trzyma się kupy, a ich decyzje są często kompletnie niewyjaśnione i niezrozumiałe.
Na plus można zaliczyć kreacje Makowieckiego i Djużewa, ale główny bohater był zagrany zupełnie kiepsko.
Przewijają się bohaterowie, w zasadzie nie wiadomo dlaczego i po co, to wszystko jest mocno niedopracowane, byc może montaż spowodował takie luki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones