PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259289}

To nie jest kraj dla starych ludzi

No Country for Old Men
7,6 241 405
ocen
7,6 10 1 241405
8,3 40
ocen krytyków
To nie jest kraj dla starych ludzi
powrót do forum filmu To nie jest kraj dla starych ludzi

a widziałem sporo filmów w tej tematyce, oscar jak najbardziej zasłużony

ocenił(a) film na 10
bolcownik

Zgadzam się, świetna gra i budowanie napięcia przez tego aktora. No i jak ktos ogladal z napisami, co polecam bardziej niz z lektorem, to takze charakterystyczny głos bohatera. Najlepiej wieczorkiem + napisy.

ocenił(a) film na 10
skaza_filmweb

naszczęscie lektor mi przypasował, gorzej gdyby jakieś beztaleńcie było lektorem bo zepsuł by cały film ale mimo wszystko masz racje lepiej oglądać z napisami ale do tego trzeba mieć troche wprawy żeby ogarnać równocześnie akcje i napisy

bolcownik

Jezyk trzeba znac jezyk....

ocenił(a) film na 10
Krychamistrz

Mówisz o znajomosci 'jezyka', a przecinka wstawić nie umiesz.

ocenił(a) film na 8
bolcownik

Jest w moim top psycholi - wraz z Jokerem,Ice Truck Killerem i Normanem Batesem

ocenił(a) film na 10
dawid10809

A lecter? ;-)

ocenił(a) film na 8
mati1313

A lecter to inna liga ,to mój osobisty mentor i duchowy przewodnik :)

ocenił(a) film na 8
mati1313

oczywiscie mam na myśli jego oczytanie i powszechną wiedze ;)

ocenił(a) film na 8
bolcownik

Peter Stormare zdecydowanie mu dorównuje swoją rolą w Fargo :)

bolcownik

To zobacz Palacza zwłok. Bardem nawet nie zbliżył się do poziomu Rudolfa Hrusinskiego.

ocenił(a) film na 10
kendo777

Jak dla mnie mistrz brutalności i takiej wręcz obrzydliwosci to Jan baptysta grenouile z pachnidł, i lecter

ocenił(a) film na 8
mati1313

Moim zdaniem Pachnidło nie jest filmem o psychopacie, tylko o tym, czy cel uświęca środki.

ocenił(a) film na 10
Paracelsus_93

Dobre spostrzeżenie ;)

ocenił(a) film na 8
bolcownik

Zapomniałeś o Jokerze z "Mrocznego Rycerza" ;)

użytkownik usunięty
bolcownik

Polecam obejrzeć film Od słów do śmierci hiszpański, tam tez jest niezły psychopata . No a Bardem wszedł w role całym sobą.

ocenił(a) film na 10

Równie dobry jest rosyjski film: " Ładunek 200", gdzie głównym " bad assem" jest kapitan milicji Żurow. Istne zło, symbol zdegenerowanej KPZR...

użytkownik usunięty
Skandal

nie widzialam, dzieki

ocenił(a) film na 10

Szczerze polecam, to również powolna narracja, chociaż nie ma tam strzelanin oraz efektownych eksplozji, a zamiast tego mamy 1984 rok i sowieckie zadupie, gdzie panuje brud, syf, apatia, alkoholizm oraz ogólne zbydlęcenie człowieka...

użytkownik usunięty
Skandal

ja sobie obejrzalam niedawno film Biały oleander, glowna bohaterka ma cos z psychopaty, warto obejrzec

użytkownik usunięty

edit : matka* glownej bohaterki.

ocenił(a) film na 9
bolcownik

oglądałam z napisami, więc lektor nie popsuł mi wrażenia :D a odniosłam je dokładnie takie samo. jak dla mnie postać Antona jest rewelacyjnie zagrana, w niektórych momentach wręcz sama zaczynałam się to bać.

bolcownik

po części się zgadzam bardzo dobrze to zagrał aczkolwiek nie zgadzam się,że najlepszy psychopata w historii ponieważ na 1 miejscu Anthony Hoppkins jako Hannibal Lecter w Milczeniu Owiec..ale każdy ma swój gust i prawo do opinii

ocenił(a) film na 8
bolcownik

Żaden z niego psychol - on wybrał życie bez ubezpieczeń zdrowotnych, a zapewne bez jakichkolwiek ubezpieczeń społecznych, trudno inaczej wytłumaczyć niechęć do wezwania karetki pogotowia po wypadku drogowym, którego sam nie był sprawcą. Człowiek z innego świata w którym też obowiązują zasady, ale niezrozumiałe dla tych, którzy od wieku lekko ponad dwadzieścia lat zbierają na emeryturę. Nie przez przypadek tytuł filmu - w świecie Chigurha nie ma miejsca na starość.

bolcownik

Ale przez to uczesanie wyglądał jak mroczne odbicie Jacka Żytkiewicza ze "Zmienników"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones