PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475684}
5,1 55 461
ocen
5,1 10 1 55461
4,9 9
ocen krytyków
To nie tak jak myślisz, kotku
powrót do forum filmu To nie tak jak myślisz, kotku

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem tak niskiej oceny? Świetna komedia, świetne poczucie humoru, fenomenalny Jakub Bazyl (Jacek Borusiński), uśmiałam się, co ostatnio rzadko się zdarza przy polskich komediach, niestety. Nie wiem, co w tym filmie się ludziom nie spodobało, w swoim gatunku ta produkcja sprawdza się świetnie, można się przy niej ubawić. Polecam :)

ocenił(a) film na 8
gloryy

W pełni się zgadzam. To pierwsza polska komedia od wielu lat, która mnie naprawdę rozbawiła.
A ocena społeczności na filmwebie ?
Nie warto się nią przejmować i jak widać również kierować przy wyborze filmu.

ocenił(a) film na 8
matador12

Zgadzam się, bardzo dobry film:-)

ocenił(a) film na 9
gloryy

Racja, pierwszy raz od jakiegoś czasu dławiłem się ze śmiechu oglądając polską komedię. Borusiński rewelacyjny, ale i Frycz i Kot i inni.

ocenił(a) film na 7
gloryy

To chyba jakaś zorganizowana akcja z tymi niskimi ocenami. Nie lubię polskich komedii, bo są prymitywne, wulgarne, bez puenty, nacelowane na niziny społeczne, a ta komendia jest wyjątkowa. Genialnie zagrana z mnóstwem absurdalnego błyskotliwego humoru.

ocenił(a) film na 8
gloryy

Również nie rozumiem, śmiałam się w głos. Uwielbiam taki pełen absurdu humor. Dzisiaj z przyjemnością obejrzę raz jeszcze.

iwonrud

Ja również się smiałam , chociaż film nieco zagmatwany :) Dobra rola Pana Frycza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones