PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779305}

To przychodzi po zmroku

It Comes at Night
5,5 25 983
oceny
5,5 10 1 25983
7,0 21
ocen krytyków
To przychodzi po zmroku
powrót do forum filmu To przychodzi po zmroku

A ja powiem tak: każdemu jakiś film nie odpowiada i obojętnie, czy to z powodu słabej oprawy audiowizualnej, czy też dlatego, że po prostu ktoś się nastawił na solidną dawkę strachu a otrzymał starego, zjełczałego flaka. Nie ma sensu wmawiać sobie nawzajem, że trzeba być wyrozumiałym, a nie łykać jak pelikan każdy sztampowy kicz, a na takie "dzieła" koniecznie i bez ale wyrażać same ochy i achy. Ja także spodziewałam się klasycznego horroru, chociaż z nutą dramatu. Dostałam thriller psychologiczny z udanym wątkiem postapokaliptycznym i, pomimo tego, nie wyszłam z kina zawiedziona. Ja akurat należę do tych ludzi, którzy nie marudzą, gdy na ekranie zamiast wykrzywionych twarzy zobaczą łzawy dramat z ledwie odrobiną horroru, bo lubię dopasowywać się do "nowych sytuacji". Ale trzeba też wyrozumiałości, drodzy krytycy, że nie każdy lubi być rozczarowywany, a, drodzy widzowie, że każde rozczarowanie dla każdego jest rozczarowaniem.

Co do stricte filmu- mnie się podobał, było wiele niedopowiedzeń, tajemnic, jak ja nazywam, "artystycznych" ujęć tematów, ale generalnie całościowo nie byłam zawiedziona. Mnie się spodobała ta innowacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones