PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=342997}

To skomplikowane

It's Complicated
6,8 74 963
oceny
6,8 10 1 74963
5,8 18
ocen krytyków
To skomplikowane
powrót do forum filmu To skomplikowane

Z Jakiem raczej nie, tak mi sie wydaje. A myślicie że ostatnia scena mogła sugerować że da szansę Adamowi?

ocenił(a) film na 8
patii1234

Zdecydowanie z Adamem. Ostatnia scena była 'pożegnaniem' rozliczeniem sie Jane z jej byłym mężem i wybraniem Adama. Bardzo słusznie, od razu Jake nie polubiłem, zdradzał ,oszukiwał, zwodził pięknymi słówkami wspominkami, i co myślał ze głupiutka Jane 'kura domowa' wróci gdy ten kiwnie palcem. Mądra kobieta!! Bardzo ładny film, pokazujący pewne mechanizmy rządzące nami.

ocenił(a) film na 10
lionel

fajnie byłoby ujrzeć drugą część, gdyż bardzo spodobał mi się ten film :) również stawiam, ze byłaby z Adamem bo jakoś Jake mi do Jane nie pasował.

ocenił(a) film na 8
patii1234

nie musimy myśleć, wszystko zostało pokazane na filmie, jeśli się go oglądało. Wybrała Adama i nie musiała dawać mu szansy, jak już, to raczej on jej.

ocenił(a) film na 8
kassis

Zgadzam sie, wystarczylo obejrzec film do konca, choc i tak odkad pojawil sie Adam bylo wiadomo, ze bedzie z nim...

ocenił(a) film na 8
patii1234

Dzieki za spoiler...

ocenił(a) film na 7
patii1234

Oczywiście, że z Adamem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones