PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688835}

To tylko chemia

Sólo química
5,8 2 745
ocen
5,8 10 1 2745
To tylko chemia
powrót do forum filmu To tylko chemia

Cudowny!

ocenił(a) film na 9

Ten film zostanie na długo w pamięci i na pewno bd do niego wracać. Świetni aktorzy, gorąco polecam ;)

JadziaSmosarska

Znasz podobne filmy w tym klimacie?:)

ocenił(a) film na 9
Weronka90

A na jakim wątku najbardziej Ci zależy by był podobny?

JadziaSmosarska

Na wątku miłosnym tylko bez zbytniego słodzenia i happy endu

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Sanam teri kasam oraz Always 2011 (koreański). Mnie osobiście te dwa filmy urzekły i są przepiękne. Życzę by się spodobały :-)

JadziaSmosarska

Dzięki za poradę,bo w tych trudnych czasach zostaje prawdziwa miłość tylko w ekranach bo na żywo tak kolorowo to już nie jest

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Proszę uprzejmie :)) Ale zdarza się taka miłość. Tylko czasem ciężko ją dostrzec. Nie tracimy i wiary w to, że takiej miłości nie ma :)

JadziaSmosarska

Jestem w trakcie oglądania tego filmu i mało jest takich realistycznych filmów o miłości a zrozumie główną bohaterke ten to przezył podobny wypadek do niej,ale jesteśmy tylko ludźmi i choroba i wypadki dosięgają każdego z nas:-(

JadziaSmosarska

Teraz w obecnych czasach warto by mieć drugą połówkę która będzie obok i przytuli mówiąc że w końcu nastaną lepsze czasy i pandemia będzie tylko przykrym wspomnieniem

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Czasem to co najpiękniejsze i najlepsze przychodzi późno by móc docenić prawdziwy smak czekania na najwspanialszy prezent od losu. Każdemu jest ktoś pisany :) Czasem może to powiedzieć ktoś zupełnie obcy: bo będzie wspomnieniem, ale sądzę że powinmo się wyciągnąć z tego ogromną lekcję: by żyć dniem, czerpać z niego garściami bo nie przewidzimy jutra i tego co nas czeka na zakręcie: a kto wie, może za tym jutrzejszym dniem znajdzie się druga połówka? :))

JadziaSmosarska

Otóż to i najważniejsze by nie szukać miłości na siłę,bo z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi i warto by ktoś nas akceptował i kochał mimo wszystko bo nikt nie jest ideałem a dobrze by było gdyby moje marzenia były też marzeniami partnera ale w końcu trafi swój na swego i w prawdziwym uczucie nie jest ważna różnica wieku czy km do danej osoby;-)

ocenił(a) film na 9
Weronka90

Pięknie powiedziane! To prawda :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones