PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 527
ocen
7,6 10 1 263527
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

:O

ocenił(a) film na 7

Sympatyczny film (koleżanka mnie nauczyła tak opisywać filmy :D)
Genialny motyw Marka i Juliet. Po prostu GE-NIA-LNY. I film oddzielny powinien powstać na podstawie ich historii ;)
Dosyć śmieszny. Pocczątek mnie troche nie za bardzo przekonywał, ale ostatecznie nie żałuje spędzonego przy telewizorze czasu.
Oglądałem wersje 2 godzinną. Jak dla mnie to za mało czasu żeby zżyć się z bohaterami. (A sporo ich jest w tym filmie). Czuje lekki niedosyt. Niektórzy aktorzy mieli za mało czasu na pokazanie jak się zmienia coś w ich życiu. Jak np. Colin Firth, za mało było pokazanych motywów jak sie zakochuje. Widz (taki jak ja) nie do końca jest przekonany, że to jest na prawde zakochany człowiek.

Jest duzo dobrych jak i gorszych motywów w filmie, których nie chce mi sie opisywać, bo napisałem tylko po to żeby powiedzieć, że na prawde motyw Marka i Juliet był fenomenalny i za to 10 sie nalezy, ale film ocenia się za całość i dlatego zostawiam 7+/10 ;)

ocenił(a) film na 10
Lanifar

nie jestem zwolenniczka komedii romantycznych, jednak ten film nalezy do moich ulubionych! zawsze mnie rozczula, az milo, lekko i cieplo na sercu sie robi :))

ocenił(a) film na 8
Lanifar

a to są 2 wersje? ja iglądałam na zalukaj tą co trwa 128 minut ,to jest ta dłuższa?

ocenił(a) film na 8
Ama97

a i zgadzam się Mark i Juliet najlepsi ale mało pokazywanie i na końcu nie są razem:(

ocenił(a) film na 7
Ama97

Dłuższa wersja trwa około 3 godzin.
Ale że tak długie filmy (1 częściowe) nie są puszczane w TV to z tego filmu zostało wycięte po 1 motywie z daną parą bohaterów.

ocenił(a) film na 8
Lanifar

a nie wiesz który motyw został wycięty z Juliet i Marka? ja oglądałam na internecie

ocenił(a) film na 10
Lanifar

bardzo fajnie się czyta twój komentarz :D
zdecydowanie się z tobą zgadzam, wątek Marka i Juliet był zdecydowanie najlepszy. dla mnie ten film to obowiązkowa pozycja na święta :)

ocenił(a) film na 8
seattlee

zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones