PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 522
oceny
7,6 10 1 263522
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Najlepsza...

ocenił(a) film na 10

Najlepsza komedia romantyczna w dziejach? Ktoś się zgadza? :)

ocenił(a) film na 10
Mi_M

Zgadzam się. Właśnie oglądam znowu na tvn7- przepiękny, wzruszający, zabawny....

ocenił(a) film na 8
Niedzisiejsza_Emily

Wzruszający i zabawny .. myślę że momentami tak ale czy przepiękny? komedie romantyczne mają to do siebie że z reguły są jednak bardzo naiwne ale trzeba przyznać że film całkiem przyjemnie się ogląda ..

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

I dosyc oryginalny, nie przypominam sobie komedii rom. o porównywalnej ilosci wątków, może troche przerysowanych, ale chyba o to chodzi w tym gatunku kina :P

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

No, akurat w tym przypadku ten film sprawia wrażenie dość realnego w porównaniu do innych romantycznych... bzdetów, że się tak wyrażę. Wątek premiera był trochę bajkowy, tak samo jak Colina Firta jako samotnego pisarza, ale inne kwestie- małżenstwo z długoletnim stażem, troska o chorego brata i rezygnacja z miłości, zakochanie się w żone przyjaciela... Własnie dlatego, że tak relistyczne były przepiękne :) Przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 8
Niedzisiejsza_Emily

Mnie się chyba najbardziej podobał właśnie wątek premiera (do końca nie wiemy jakie rzeczy mogą się wydarzyć na szczeblach państwowych i kto tam z kim pokątnie romansuję ) dość realny film jest tak, ale w sumie w wielu historiach skończyło się happy endem przez co odrobinę tej realności film traci, jedną z takich sytuacji była ta z tym małym chłopcem perkusistą , za dużo mu się na tym lotnisku udało zdziałać ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones