PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 370
ocen
7,6 10 1 263370
7,3 34
oceny krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Historie milosne tak plytkie i papierowe, ze az smieszne:

-Haha patrzcie! Koles wyjechal do USA, bo w UK sa nudne i przemadrzale dziewczyny. I po wejsciu do baru od razu przyczepily sie 4 sexbomby. Hahaha
-Wow to naprawde smieszne, co za zbieg okolicznosci. Premier lazi i chodzi po domach jak menel i dzwoni AKURAT do kochanki bohatera filmu. Jaaa...
-Ojciec, miesiac po smierci zony, chwali sie synkowi ze bedzie posuwal jakies kobiety. Hle hle hle... Co za poczucie humoru.
-Dzieciaczek biegnie po milosc, wow, szczena mi opada. A kazdy ochroniarz to taka ciamajda, ze nie potrafi zlapac jakiegos kurdupla.

Kurcze, ludzie... To Was smieszy w tym filmie? Przeciez to jest na poziomie kochaj i tancz. Po prostu szambo.

Tylko watek z Keira jest dosc sensowny i normalny. I tylko dzieki niemu daje 3.
Aktorsko dobry, ale tez bym z tym nie przesadzal. Nie bylo to jakos mistrzosko zagrane...

Nie wiem jak to cos moze miec srednia 7.7, gdzie sie podzial gust ludzi?

ocenił(a) film na 10
pliseq

wow kto ci wsadził kij od szczotki w dupę? przykro mi Cię rozczarować, ale wątek z keirą nie był w istocie ani bardziej sensowny ani bardziej normalny niż pozostałe. był dokładnie tak samo boleśnie naciągany. i nie sądzę żeby to kogoś w tym filmie o tyle "śmieszyło", co po prostu miło się ogląda. to właśnie miłość to filmowy odpowiednik gorącej czekolady z piankami w śnieżne popołudnie. ale niektórym najwyraźniej ciężko cieszyć się małymi rzeczami w życiu

ocenił(a) film na 3
leniwa_cisza

Wątek z Keirą istotnie był najciekawszy i najbardziej konkretny. Były tam jakiekolwiek motywacje ze strony bohaterów. Bo reszta to typowe nudne p#erdolenie na zasadzie: "znamy się 5 minut i już się kochamy...".
To właśnie miłość to odpowiednik filmu dla ograniczonych umysłowo. Przykro mi, że się do nich zaliczasz. Jeśli bawi Cię ten humor i miło Ci się ogląda tę żenadę, to inaczej nazwać Cię nazwać nie mogę.

ocenił(a) film na 8
pliseq

a spierd@laj

ocenił(a) film na 3
yossarian84

Kolejny inwalida umysłowy?

ocenił(a) film na 8
pliseq

nie wiem

użytkownik usunięty
pliseq

https://www.youtube.com/watch?v=_n5E7feJHw0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones