PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31793}

To wspaniałe życie

It's a Wonderful Life
8,1 25 592
oceny
8,1 10 1 25592
8,0 24
oceny krytyków
To wspaniałe życie
powrót do forum filmu To wspaniałe życie

Witam
Poniżej link do filmu:
http://pl.gloria.tv/?media=201946
Pozdrawiam

Bardzo dziękuję za film! ;)

użytkownik usunięty
Zirtael

Proszę bardzo ;)
Cała przyjemność po mojej stronie ;)

ocenił(a) film na 10

mogliby ten film puścić w święta na kanale TVP 1 po godzinie 20:00.

marekkuranda

marzenia ściętej głowy :(

ocenił(a) film na 10
boiler5

w rzeczy samej. Jednak nadal mogliby puścić ten film w święta. Dlatego chciałbym, żeby ten film szedł o tej porze i w tym kanale ponieważ Publiczna raczy nas karmić w tym okresie chłamem. W pozostałym też. Pomarzyć zawsze można ;-)

użytkownik usunięty
marekkuranda

Witam
Również bym chciał aby ten film puścili w Święta ale jak na razie jest to chyba a wykonalne.
Pozdrawiam

Będzie w telewizji w te święta - 24 grudnia po północy... na niemieckim kanale ZDF, he he

ocenił(a) film na 10
czuly_16

Leciał wczoraj na edusacie o 20:00, powtórka we wtorek o 9tej rano ;)

dzikakulka

wow, faktycznie :)
dokładne godziny emisji ze strony EDUSATu: wtorek, 3 stycznia, 9.39 - 11.42

ocenił(a) film na 10
czuly_16

Sama byłam zaskoczona. Edusat to ostatnia stacja na której szukałabym filmu na wieczór.W ogóle polecam wszystkim wielbicielom starego kina edusatowy cykl: Film z klasą. Dzisiaj np. zaliczyłam "Bunt na Bounty" z 1935 r. a w planach mam "Okno na podwórze" ze Stewartem ;)

dzikakulka

To polski kanał? Jak dostepny?

ocenił(a) film na 10
krysiron

Tak, polski. Do niedawna serwował same wykłady dla studentów, ale od pewnego czasu ma odświeżoną ramówkę. Wydaje mi się, że jest to kanał ogólnodostępny, niekodowany. Mozna go tez oglądać na żywo w internecie:
http://www.edusat.pl/live.php
Na mojej neostradzie to nr 171 ;)

użytkownik usunięty
dzikakulka

EDUSAT znowu nadaje "To wspaniałe życie" w niedzielę 8 stycznia o godz. 20:00
Nie wiem dlaczego ale jak oglądałem ten film na tej stacji to był on pozbawiony kilku scen.

użytkownik usunięty

Kolejna projekcja filmu na EDUSAT w czwartek 12 stycznia o godz. 17:45

użytkownik usunięty

"To wspaniałe życie " można znów obejrzeć na EDUSAT w poniedziałek 16 stycznia o godz. 19:58 oraz we wtorek 17 stycznia o godz. 9:35

użytkownik usunięty

"To wspaniałe życie" znów na antenie EDUSAT w niedzielę 12 lutego o godzinie 20:03.

użytkownik usunięty
dzikakulka

"To wspaniałe życie" po raz kolejny na EDUSAT w sobotę 3 marca o godzinie 21:45 oraz w czwartek 8 marca o godzinie 20:30

ocenił(a) film na 10

dzisiaj 10 marca i we worek 13 marca REPLAY ! ! !

użytkownik usunięty

"To wspaniałe życie" znów na EDUSAT w poniedziałek 19 marca o godzinie 10:00 oraz we wtorek 20 marca o godzinie 22:05

ocenił(a) film na 9

Trochę niesmaczne, żeby tak kultową produkcję puszczano na okrągło jak jakiś chłam i to jeszcze w niekodowanej telewizji satelitarnej EDUSAT :/

Okazjonalnie, w Święta i to w telewizji publicznej - to bym rozumiał.
No w sumie co dziś może RKO Radio Pictures... Jaki film by nie był, liczy się marketing i i tak puszczą Kevina. Brak słow.

ocenił(a) film na 9
dzikakulka

Trochę niesmaczne, żeby tak kultową produkcję puszczano na okrągło jak jakiś chłam i to jeszcze w niekodowanej telewizji satelitarnej EDUSAT :/

Okazjonalnie, w Święta i to w telewizji publicznej - to bym rozumiał.
No w sumie co dziś może RKO Radio Pictures... Jaki film by nie był, liczy się marketing i i tak puszczą Kevina. Brak słow.

ocenił(a) film na 10
marekkuranda

Też bym chciał. Ale ci pracujący w TVP wolą puścić jakieś amerykańskie nie wiadomo co sprzed kilku lat, a nie ten złoty film.
Może nawet gdyby chcieli, musieliby za dużo zapłacić za prawa do puszczania tego filmu?

ocenił(a) film na 8

zarąbisty zarąbisty film wyłącznie dla romantykow, wyłacznie.Dzieki za dobrze dzialajacego linka, ciekawi mnie jak sie znajduje takie strony ?? pozdro.

użytkownik usunięty
riko62

Witam
Ja znalazłem tą stronę prze czysty przypadek.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

strasznie dziękuję- pierwsze miejsce w rekomendacjach, a na "typowych" stronach internetowych nie ma! :)

ocenił(a) film na 10

Bardzo dobrze, że podałeś tamtejszy adres. W ten sposób wszyscy, którzy chcą, mogą bez problemów sobie go obejrzeć. Bo takie filmy należy polecać i oglądać. Dzięki nim człowiek czuje się lepszy i można na nowo uwierzyć w dobro. Takie arcydzieła nigdy się nie zestarzeją.

użytkownik usunięty
dejwid_filmweb

Witam
W zupełności się z Tobą zgadzam.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

94% w moim guście- trzeba obejrzeć, dzięki za link ;)

użytkownik usunięty
m_a_c_88

Witam
Nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie. Zgadzam się z Tobą, ten film trzeba obejrzeć.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

Powolutku pnie się do góry, miejmy nadzieję że dojdzie do top100.

użytkownik usunięty
Man_Behind_The_Sun

No może się uda ale mógłby chociaż wejść do pierwszej 150-tki ;)

użytkownik usunięty
Man_Behind_The_Sun

Już ma 165 miejsce, jeszcze troszkę i będzie pierwsza setka ;)

Będzie gdzieś w TV w najbliższym czasie?

użytkownik usunięty
lajkjak2

Witam
Wiesz co w TV to raczej mało prawdopodobne żeby puścili ten film. Swego czasu leciał na Edusat ale teraz to nie wiem co tam puszczają. Ja to chętnie bym nawet DVD kupił ale ciężko o edycję z polskimi napisami.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty

Dziś jest 24 listopad 2014r. "To wspaniałe życie" zajmuje w rankingu 144 miejsce.
Tak sytuacja mnie bardzo cieszy ;-)

użytkownik usunięty

Film zajmuje 77 miejsce. Dziś jest 4 grudzień 2014 roku.
W końcu pierwsza setka ;)

ocenił(a) film na 8

a więc podbijamy dalej;)

chyba 4 setka kolo

ocenił(a) film na 10

dzięki ! :)

vitamella

Ja pobrałem ten film z torrentów,specjalna edycja w kolorze :D

Ja pobrałem ten film z torrentów,specjalna edycja w kolorze :D

Hej, ja zawsze oglądam filmy na STREFA-FILMU. PL
Filmy są tam zawsze w najwyższej jakości, nie ma nagrywanych telefonem w kinie
Nigdy nie zawiodła mnie ta strona, także gorąco polecam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones